Poprzedni artykuł: O jej dziwacznej fryzurze mówią wszyscy. Rosyjska senator ma już dość! Następny artykuł: Zrób opaskę z... włosów! To wyjątkowo prosta i efektowna fryzura

Spędziła cztery godziny w salonie fryzjerskim. Wyszła z niego wręcz nie do poznania

Ta metamorfoza włosowa pokazuje, że można uratować nawet najbardziej niewyjściową koloryzację. Monika Quatrano odmieniła życie tej kobiety!

Wydawać by się mogło, że obciachowe pasemka już dawno odeszły w niepamięć, ale jednak niektóre kobiety ciągle mają do nich słabość. Tak było w przypadku jednej z klientek Moniki Quatrano, która zdecydowała się na niemalże identyczną fryzurę, jaką nosiła Kelly Clarkson w 2002 roku. Czy udało się uratować ten włosowy koszmarek? Efekt czterogodzinnej pracy jest naprawdę zdumiewający.

Zdjęcie: Pinterest; Pinterest

Zamieniła paskudne pasemka w platynowe dzieło sztuki

Quatrano jest doświadczoną stylistką fryzur, która specjalizuje się w naprawianiu błędów innych fryzjerów - szczególnie tych koloryzacyjnych. Klientka, która przypominała Kelly Clarkson, wyszła z salonu zupełnie odmieniona. Patrząc na efekty przed i po, wcale nie dziwimy się, że spędziła w salonie ponad cztery godziny. Elegancki platynowy odcień blondu wygląda zdecydowanie lepiej niż wymalowane na włosach pasy. 

Zobacz także: Z obrzydliwie żółtych włosów z odrostem zrobiła prawdziwe cudo!

Stylistka żartowała nawet, że praca nad włosami zrozpaczonej klientki przypominała trochę skok w przyszłość, ale efekty zdecydowanie były tego warte. W komentarzach pod fotografią pojawiły się wpisy osób, które wielokrotnie powtarzały po sobie, że fryzjerka zdecydowanie odmieniła życie tej kobiety.

Aby poprawić smugi, Quatrano skupiła się na zbudowaniu na obecnych już fragmentach blondu chłodnej tonacji. Ważne było również utrzymanie dobrej kondycji włosów jej klientki. Na pozostałe pasma nałożyła popularny rozjaśniacz - brazylisjki Bond Builder w żelu. Dzięki niewielkiemu stężeniu, proces rozjaśniania został wydłużony, a więc też preparat nie atakował agresywnie i tak już uszkodzonych przed innego stylistę włosów.

Zobacz także: Dzięki zmianie fryzury, ta kobieta odmłodniała co najmniej o 10 lat!

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w trudnej sytuacji, Quatrano sugeruje znalezienie kolorysty w swoim regionie, który specjalizuje się w poprawianiu blasku i korekcji kolorów. "Zainwestuj w korektę kolorów" - dodaje. "Dostajesz to, za co płacisz." Ta transformacja włosów jest dowodem na to, że czasami warto wydać więcej pieniędzy niż zwykle na wizytę u fryzjera.

Klientka skwitowała pracę Quatrano bardzo krótko - stwierdziła, że nie wszyscy bohaterowie muszą nosić peleryny. Jak widać niektórym wystarczą nożyczki i pędzel :). Co sądzicie o tej metamorfozie?

Zdjęcie główne: Instagram.com/hairbymonika.q

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 grudnia 2018, 23:50

Zobacz także

Nasze propozycje