Poprzedni artykuł: Konkurs: Wygraj lokówkę automatyczną Philips StyleCare Prestige i zach... Następny artykuł: Zobaczcie nową fryzurę Anny Lewandowskiej! Fanki: 'Łysa Ania? Jestem n...

Sienkiewicz, Lewandowski, Więdłocha? Kto najlepiej wygląda w nowej fryzurze?

Fryzury,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd
Te metamorfozy fryzur były najgłośniej komentowane w 2017 roku. Co nas zaskoczyło, co olśniło, a kto powinien... zmienić fryzjera?

Uwielbiamy obserwować metamorfozy fryzur gwiazd - to one często jako pierwsze eksperymentują z najnowszymi trendami i są dla nas inspiracją. W tym roku wiele gwiazd zdecydowało się na na zmiany na głowie. Wybrałyśmy te, o których w 2017 roku mówiło się najgłośniej

Najlepsze i najgorsze fryzury gwiazd w 2017 roku

Jeśli miałybyśmy wybrać dwa wiodące trendy włosowe w 2017 roku, bez wahania wskazałybyśmy krótkie cięcia oraz blond koloryzacje. Stały się one do tego stopnia popularne, że wiele gwiazd, które przez lata były dumne z naturalnie ciemnych włosów, zdecydowały się na jasne włosy.

Polecamy:Szukasz idealnego prezentu na Święta? Podpowiadamy, co warto kupić

Kto najbardziej nas zachwycił? Kto rozczarował? Wybrałyśmy gwiazdy, którym metamorfoza zdecydowanie wyszła na dobre oraz takie, co do których nie do końca jesteśmy przekonane.

A waszym zdaniem która gwiazda wygląda lepiej, a która gorzej w nowej fryzurze?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 01:16

Nasze propozycje