Poprzedni artykuł: Dramat Shakiry! Gwiazda traci włosy z powodu poważnej choroby! Następny artykuł: Te kosmetyki uratują nawet najbardziej zniszczone włosy!

Wielka metamorfoza Michaliny Manios! Uczestniczka Top Model jest nie do poznania

Fryzury,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, Top Model, Michalina Manios
Pamiętacie Michalinę Manios z Top Model? Ta strzelista blondynka lubiła szokować zachowaniem i wyglądem. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Ale zmiana! Finalistka drugiej edycji programu Top Model przeszła drastyczną metamorfozę. Michalina Manios wszystkim kojarzyła się z długimi nogami i krótkimi tlenionymi włosami. Jej kończyny nadal wzbudzają zazdrość swoją długością, ale fryzura "na chłopaka" to już przeszłość.

Krótką fryzurkę Manios zamieniła na sięgającego ramion boba. Michalina ma też modną grzywkę. Inny jest również kolor włosów eks-modelki. Odrobinę tandetną platynę z widocznymi odrostami zastąpił szykowny ciemny blond. Autorem nowego looku Michaliny jest fryzjer Piotr Michalak. 

Zobacz także:Pamiętacie Luxurię Astaroth z teledysku Donatana? Przeszła drastyczną metamorfozę!

Ciekawe, czy "grzeczna" fryzura Manios to zapowiedź zmiany całego jej image'u. Przypomnijmy, że w Top Model Michalina wyznała, że jest hermafrodytą, nie unikała nagości, a na czerwonych dywanach przyjmowała prowokacyjne pozy. Może dzięki takiej przemianie jednak uda jej się zrobić karierę?

Zobacz także: Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya!

A wy co myślicie o metamorfozie Michaliny Manios?

Zdjęcia: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2018, 06:52

Nasze propozycje