Poprzedni artykuł: Myślisz, że to perfekcyjne zdjęcie włosomaniaczki? Będziesz w szoku, j... Następny artykuł: Ta technika farbowania sprawi, że już nigdy nie wrócisz do tradycyjnej...

Mila Kunis drastycznie obcięła włosy! Pasuje jej taka krótka fryzura?

Fryzury,
,
, tagi: krótka fryzura
Takiej radykalnej zmiany nie spodziewałybyśmy się po Mili Kunis! Aktorka postawiła na tak krótką fryzurę, że aż trudno nam ją poznać.

Biorąc pod uwagę fakt, że Mila Kunis naprawdę rzadko zmienia fryzurę, ta metamorfoza jest spektakularna. Aktorka przez lata pozostawała wierna jednej długości i naturalnemu kolorowi włosów. Najodważniejszą decyzją do tej pory było delikatne rozjaśnienie końcówek.

Tym razem jednak zaszalała i jesteśmy bardzo ciekawe, co na taką zmianę powiedział Ashton Kutcher :).

Mila Kunis w krótkiej fryzurze

Bob to aktualnie jedno z najmodniejszych cięć i to właśnie taką fryzurę wybrała Mila Kunis. Po jej długich, falowanych włosach zostało tylko wspomnienie. Jak teraz wygląda? Zobacz to zdjęcie - paparazzi przyłapali aktorkę na spacerze.

Naturalny kolor włosów Mili Kunis to bardzo ciemny brąz. Chociaż w zależności od tego, jak światło słonecznie pada na jej kosmyki możemy dostrzec również delikatnie miedziane prześwity. To minimalne rozjaśnienie nie jest zasługą stylisty, a właśnie słońca, którego w Hollywood nie brakuje. 

Postanowiłyśmy przyjrzeć się bacznie zdjęciom gwiazdy sprzed kilku lat. I naprawdę w żadnym stopniu jej fryzura nie zaskoczyła nas tak bardzo jak teraz.

Mila Kunis w 2010 roku, 2012 roku, 2014 roku i 2016 roku: 

Zdjęcie: Angel Dust/face to face; Stewart Cook / Rex Features/East News MediaPunch/REX/East News; Matt Baron/BEI/Shutterstock/East News

Mila Kunis to niezwykle piękna kobieta. Ashton Kutcher ma naprawdę ogromne szczęście... :) 

Zdjęcie główne: Pinterest

Z tymi produktami wzmocnisz kolor brązowych włosów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:42

Nasze propozycje