Poprzedni artykuł: Najgorętsze fryzury 2016 roku: bob Następny artykuł: Dove Regenerate Nourishment z ekstraktem z Czerwonych Alg – perfekcyj...

Mistrzyni balejażu tworzy portrety na włosach

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów, koloryzacja włosów, Dj Victory, jak zrobić balejaż
Po obejrzeniu propozycji jednej z kolorystek prezentujących swoje dzieła na Instagramie hasło „twarzowa fryzura” zaczyna kojarzyć nam się zupełnie inaczej. Poznajcie DJ Victory, mistrzynię balejażu zza oceanu, która po fryzjersku oddaje hołd największym gwiazdom estrady.

DJ Victory z Cleveland (stan Ohio) najnowsze trendy w koloryzacji ma w małym paluszku. Tęczowe włosy, pastelowe kolorki wzdłuż przedziałka, koloryzacja techniką tie-dye – możecie być pewne, że jeśli cokolwiek jest modne, ta fryzjerka przedstawi wam własną i – co ważne – dopracowaną do perfekcji interpretację kolejnego trendu. Jednak, choć sama pisze, że specjalizuje się w balejażu, naszą uwagę przyciągnęła barwionymi doczepami.

Płótnem fryzjerki są doczepy z naturalnych, ludzkich włosów. By je pofarbować, DJ Victory tworzy najpierw portret, a dopiero później za pomocą farb Pravana nanosi go na włosy. W ten sposób uzdolniona kolorystka stworzyła już portrety Madonny, Prince'a, Davida Bowie, Stevie Nicks i Jima Morrisona, a także swojej przyjaciółki Ursuli Goff, która również jest kolorystką. Jak twierdzi, kiedy kolory wyblakną, doczepy można barwić na nowo.

Doczepy DJ Victory nie należą do najtańszych. Zakup jednego zestawu wiąże się z wydatkiem 225 dolarów. Wyjątkiem jest Madonna, która jest bardziej szczegółowa i kosztuje 25 dolarów więcej. Zapłaciłybyście tyle za taki „gadżet”?

Zobacz także: 5 najgorętszych fryzur sezonu

Fot. Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 08:20

Nasze propozycje