Poprzedni artykuł: Ten napój sprawi, że Twoje włosy zaczną rosnąć jak szalone! Następny artykuł: Balayage powraca! Tym razem w ulepszonym, nowoczesnym wydaniu

Bowl cut powraca w wielkim stylu! Niezgrabna i typowo męska fryzura nabrała kobiecego charakteru

Fryzury,
,
, tagi: krótkie fryzury, krótkie włosy
Zobacz najmodniejsze cięcie tego sezonu - fryzurę w stylu bowl cut, czyli popularnego "grzybka". Teraz jest bardziej kobieca :)

W latach 80. i 90. była jedną z najmodniejszych, ale jednocześnie najczęściej krytykowanych fryzur. Cięcie „na grzybka” wydawało się bardzo proste do wykonania. Niejednokrotnie braliśmy sprawy (i nożyczki) w swoje ręce, a następnie obcinaliśmy włosy. Efekt? Chyba się domyślacie… Wszędzie nierówne krawędzie, zygzaki, zmasakrowane końcówki, bo i nożyczek fryzjerskich w zasięgu wzroku nie było.

Ale to, co kiedyś było wyśmiewane, teraz jest niezwykle gorącym trendem. Zgrabnie pocieniowane kosmyki, postrzępiona grzywa, mocno wygolona potylica – to największe atuty tej fryzury. Bowl cut pięknie eksponuje szyję, którą możesz podkreślić dodatkowo również delikatną biżuterią.

Jeśli zastanawiałaś się ostatnio nad fryzurą „z pazurem” to w galerii znajdziesz kilka podpowiedzi. Dzięki nim  może zdecydujesz się na odważne cięcie.

Olśniewaj zdrowym i białym uśmiechem! Już teraz sprawdź ofertę szczoteczek Oral-B, które usuwają do 100% płytki nazębnej

Zobacz także: Koczki i nieład na głowie są już passe. Najmodniejsza fryzura to...

Tymi produktami wystylizujesz fryzurę

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2018, 23:39

Nasze propozycje