Poprzedni artykuł: Bowl cut powraca w wielkim stylu! Niezgrabna i typowo męska fryzura na... Następny artykuł: To najpiękniejszy odcień blondu, jaki widziałyśmy! Będzie hitem tegoro...

Balayage powraca! Tym razem w ulepszonym, nowoczesnym wydaniu

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów, refleksy na włosach
Jest mnóstwo kolorów, które chciałybyśmy przetestować. Ale nie spodziewałyśmy się, że ktoś wpadnie na pomysł i odświeży jeden z najpopularniejszych trendów włosowych z lat 90.

Na pewno kojarzysz uwielbiany przez wiele kobiet balayage. Tym razem jednak przeszedł ogromną metamorfozę i wygląda niezwykle nowocześnie. I nie jesteśmy jedynymi, którym taka wariacja się podoba. Gdybyśmy miały powiedzieć, dlaczego ta metoda farbowania włosów znowu staje się popularna, to prawdopodobnie dlatego, że kosmyki wyglądają, jakby były delikatnie muśnięte słońcem.

Zobacz także:Bowl Cut powraca w wielkim stylu? Niezgrabna fryzura nabrała kobiecego charakteru

Ale... Musimy tutaj zaznaczyć, że to nie jest ani ombre, ani sombre. W naszej galerii możecie zobaczyć, że jasne pasma włosów są wymieszane z ciemnymi i tworzą niepowtarzalny efekt. A można go uzyskać właśnie dzięki nowoczesnej metodzie balayage.

Efekt jest zatem bardzo naturalny i przede wszystkim nienachalny. Kiedyś natomiast wyglądało to zupełnie inaczej – jasne pasma wyraźnie odznaczały się od pozostałych. Poza tym na naszych włosach znajdowało się niejednokrotnie kilka kolorów. W nowoczesnym balayage’u chodzi o to, aby zbudować naturalne przejścia. Fryzjerzy bardzo często stosują również prosty zabieg, który nie wymaga od nas regularnego farbowania. Jest to dość wygodne, a przy okazji pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wygląda nowa, ulepszona wersja balayage’u.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 08:02

Nasze propozycje