Poprzedni artykuł: Ten kolor będzie rządził wiosną! Zobacz, jak wygląda "cayenne spice" Następny artykuł: Brzydkie blond włosy Katy Perry to przeszłość - zobaczcie nową fryzurę...

Już nie loki, ale też nie proste włosy! Zobaczcie, jak teraz wygląda Monika Brodka. Nie uwierzycie...

Fryzury,
,
, tagi: gwiazdy, metamorfozy gwiazd, metamorfozy fryzur, Monika Brodka
Piosenkarka jest znana z eksperymentów ze swoim wizerunkiem, jednak tym razem naprawdę nas zaskoczyła - zobaczcie tę metamorfozę!

Monika Brodka stosunkowo często modyfikuje swój wygląd - widziałyśmy ją już w lokach, lekko falowanych włosach średniej długości a ostatnimi czasy z wyrazistą, równą grzywką.

Wygląda na to, że wokalistka, która wczoraj świętowała swoje urodziny (wszystkiego najlepszego!), znowu postanowiła coś zmienić. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z... ogoloną głową.

Nawet, jeśli mówimy tutaj o lubiącej eksperymenty Monice, nie da się ukryć, że ta metamorfoza naprawdę robi wrażenie. Artystka nie tyle ścięła włosy, co po prostu je zgoliła i to na zero. Co ją do tego skłoniło? Nie wiadomo - ale trzeba przyznać, że także w takim wydaniu wygląda pięknie. Tego samego zdania są jej fani, którzy z entuzjazmem wypowiadają się na temat jej nowego wyglądu.

Jak Wam się podoba najnowsza metamorfoza Moniki?

Zobacz też: Okropnie puszą ci się włosy? Spróbuj strzyżenia "gorącymi nożyczkami"!

Foto: ONS / EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:37

Nasze propozycje