Poprzedni artykuł: Co za horror! Przez permanentne prostowanie straciła włosy... Następny artykuł: Znana aktorka Hollywood pozwie popularny magazyn za retusz?

Drastycznej metamorfozy Brodki ciąg dalszy. Fani porównują wokalistkę do znanej aktorki Hollywood

Monika Brodka znowu szokuje. Tym razem przefarbowała bardzo krótkie włosy na wyjątkowo odważny kolor.

Kiedy Monika Brodka wygrała trzecią edycję "Idola", jej kariera nabrała rozpędu. Wtedy miała 16 lat i wyglądała zupełnie inaczej. Teraz zdecydowała się na kolejną drastyczną zmianę.

Monika Brodka w różowych włosach

W przypadku Moniki Brodki wraz ze zmianą muzyki przyszła również zmiana stylu i ogólnie jej wizerunku. Wielu stylistów uważa ją teraz za ikonę stylu. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od muzycznego show

Zdjęcie: East News/Piotr Fotek

Długie, kręcone włosy zwracały największą uwagę. Niedługo później zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem, czym szokowała fanów i polskie media. Niejednokrotnie pokazała, że nie boi się drastycznych zmian. Nosiła coraz krótszą fryzurę. Widziałyśmy ją już w lokach, lekko falowanych pasmach średniej długości, ale też z wyrazistą, równą grzywką.

Zobacz także: Zapomnij o ombre! Najmodniejszy kolor na włosach to pagenta!

Zdarzyło jej się również pofarbować włosy na rudo. Zdecydowała się nawet na blond ombre. Obie te decyzje były dość zaskakujące, bo przecież wokalistka ma naturalnie ciemne pasma. Ale to i tak było nic w porównaniu z tym, co zrobiła w lutym 2017 roku.

Niemal rok temu Monika Brodka zdecydowała się na bardzo odważny krok. Postanowiła zupełnie zgolić włosy! Teraz regularnie odświeża tę fryzurę, ale tym razem postanowiła zaszaleć jeszcze bardziej i odrastające włosy, pofarbowała na różowo. Pod zdjęciem dodanym na Instagram, napisała, że "różowy jest nową łysiną".

Monika Brodka jak Millie Bobby Brown

W komentarzach fani zaczęli porównywać Monikę Brodkę do aktorki z serialu "Stranger Things", Jedenastki, którą gra Millie Bobby Brown

- Jedenastka ❤

- Masz tak drobną i ładną buzię, że chyba jesteś jedyną kobietą, ktora nie wygląda brzydko bez włosów

- W miniaturce trochę jak 11 z stranger things ;)

- Aktorka ze stranger things jest do ciebie podobna! :)

- Witaj nastka!

Myślicie, że wokalistka i aktorka są do siebie podobne? :)

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Mamy jednak wrażenie, że Brodka podobna jest nie tylko do Nastki. Wokalistka sama podłapała sugestie fanów i zamieściła na swoim Instagramie dość zabawne porównanie :). Zobaczie!

Zdjęcie główne: Instagram.com/missbrodka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 grudnia 2018, 23:57

Zobacz także

Nasze propozycje