Poprzedni artykuł: Dzięki niej włosy nie wypadają i są błyszczące. W dodatku nie kosztuje... Następny artykuł: Wyszczupla twarz, wyostrza rysy i odmładza - tę fryzurę możemy nosić n...

To chyba najbrzydsza koloryzacja, jaką widziałyśmy tej wiosny... Jak wyglądają "rabarbarowe" włosy?

Fryzury,
,
, tagi: trendy fryzury, farbowanie włosów, koloryzacja włosów
Moda na kolorowe włosy zachęca stylistów do odważnych eksperymentów, jednak nie wszystkie pomysły są warte naśladowania...

Obecny sezon obfituje w nietuzinkowe koloryzacje, które szybko stają się trendami i biorą we władanie Instagram. Jednak o ile większość z nich budzi w nas podziw (wciąż nie wiemy, czy bardziej podobają nam się holograficzne włosy czy może blorange), tak niektóre pomysły są zwyczajnie nietrafione. Takim przykładem jest farbowanie Slime Roots - patrzymy i nie dowierzamy: czy naprawdę ktoś chciałby mieć takie włosy?

Slime Roots - najbrzydsza koloryzacja tej wiosny?

Jeśli wydawało wam się, że zielone włosy a'la Rihanna są kontrowersyjne, to prawdopodobnie zmienicie zdanie: Slime Roots wyglądają znacznie dziwniej i mniej estetycznie. Dość nieprzyjemna jest już sama nazwa (slime to szlam, śluz; z kolei roots można tłumaczyć jako korzenie bądź odrosty), ale sama koloryzacja też nie należy do najpiękniejszych. Mowa o włosach w odcieniu jasnej zieleni i różu, przy czym zielony odcień przeważa u nasady, przechodząc w dominujący na końcówkach róż. Same zobaczcie:

Źródło: screen z Instagram.com/bleachlondon

Osobliwa fryzura powstała w słynnym salonie fryzjerskim Bleach London, który specjalizuje się w nietypowych koloryzacjach i od kilku dni promuje swój najnowszy pomysł w mediach społecznościowych. Opinie są podzielone - niektórzy uważają, że Slime Roots zostaną kolejnym trendem tej wiosny, ale my osobiście po cichu liczymy, że do tego nie dojdzie ;) "Szlamowate" włosy przypominają nam rabarbar - zwłaszcza na poniższym zdjęciu:

Nie wygląda to zbyt pięknie, prawda? Oczywiście wszystko jest kwestią gustu i prawdopodobnie znajdą się entuzjastki "rabarbarowej" koloryzacji - podobnie, jak nie brak dziewczyn decydujących się na odważne Bejeweled Undercut. Jednak o ile ozdobne trymowanie można w razie potrzeby ukryć, tak w przypadku Slime Roots raczej nie ma tej możliwości. My podziękujemy ;)

Co sądzicie o koloryzacji Slime Roots? Zdecydowałybyście się na "rabarbarowe" włosy?

Zobacz też: Co zrobić, by włosy szybciej rosły i były gęstsze? TEN sposób zachwyca kobiety na całym świecie!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy pielęgnacyjne maski do włosów z KWC - przydadzą się zwłaszcza po farbowaniu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 10:12

Nasze propozycje