Poprzedni artykuł: Pamiętacie szał na siwe włosy? Ten trend pokochają fanki Krainy Lodu:) Następny artykuł: Odłóżcie drogie, ozdobne akcesoria do włosów. Nadchodzi era... tatuażu...

7 najmodniejszych fryzur 2017 roku – sprawdź, która do ciebie pasuje!

Fryzury,
,
, tagi: Fryzury, fryzura długie włosy, włosy do ramion
Nowy rok, nowa ty! Przeżyłaś drugi poniedziałek stycznia uznawany na najgorszy dzień w roku? W nagrodę idź na wizytę do fryzjera. Ale wcześniej przejrzyj naszą listę gwiazdorskich inspiracji, żeby wybrać najmodniejsze uczesania 2017 roku!

Kobiety nieprzypadkowo kierują swoje kroki do fryzjera po rozstaniu z facetem, przed pierwszym dniem w nowej pracy, czy w okolicach urodzin. Wystarczy godzina spędzona w salonie, żeby przejść metamorfozę, która odmieni nasz wygląd i poprawi samopoczucie.

W 2017 roku nie nastawiamy się na radykalne rewolucje. Wciąż podoba nam się bob albo odrobinę dłuższy lob, nie rezygnujemy też z cieniowania ani delikatnych fal. Cięcia są jednak trochę bardziej odważne – włosy są krótsze z tyłu, a dłuższe z przodu tak, żeby cieniowanymi pasmami podkreślały piękne rysy twarzy.

W naszej galerii zobacz najmodniejsze fryzury 2017 roku, których największą zaletą jest to, że prawie nie wymagają stylizacji. A przecież wiemy, że rano (zwłaszcza zimą, gdy budzik dzwoni wtedy, gdy za oknem jeszcze mrok...) między prysznicem a kawą nie masz czasu na zabawę w salon fryzjerski. Sprawdź, jak wyglądać pięknie bez stresu!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2018, 08:35

Nasze propozycje