Poprzedni artykuł: "Upuszczony kok" to nowy trend na Instagramie. Spróbujecie? Następny artykuł: Hit z wybiegu - podwójne kłosy w nowej odsłonie!

Natalia Kukulska już tak nie wygląda! Artystka ma nową fryzurę. Pasuje jej?

Fryzury,
,
, tagi: fryzura z grzywką, Natalia Kukulska
Ostatnio wciąż "obserwujemy" ciążowy brzuszek Natalii Kukulskiej. Ale nie tym razem! Artystka zachwyciła nas nową fryzurą. Zobaczcie koniecznie!

Natalia Kukulska już zadebiutowała jako jurorka w show Dwójki "The Voice of Poland". Nowe wyzwanie sprawiło, że jej fani mogą na bieżąco podglądać stylizacje oraz fryzury wokalistki. A te przeważnie są naprawdę wyjątkowe.

Podczas nagrywania najnowszego odcinka z przesłuchań w ciemno, Kukulska jak zwykle zachwycała wyglądem. Ciąża bardzo jej służy! Miała na sobie zwiewną, ale wzorzystą sukienkę z szerokimi, białymi rękawami. A to niezwykle silny trend, który Polki pokochały latem. Projekt sukienki należy do Violi Śpiechowicz. Do tego założyła białe, płaskie buty na grubej podeszwie ze złotym czubkiem. Świetnie sprawdziłyby się również w duecie z cygaretkami.

Ale… To wcale nie stylizacja i rosnący brzuszek wokalistki zwróciły naszą uwagę. Natalia Kukulska postanowiła wrócić do grzywki. Taki look prezentowała już w 2015 roku, ale również dużo wcześniej, bo w 2008 roku.

Co myślicie o nowej fryzurze gwiazdy? Jeśli chcecie sobie przypomnieć, jak wyglądała wcześniej - polecamy naszą galerię. Natalia to prawdziwa królowa "włosowych" metamorfoz!

Natalia Kukulska w nowej fryzurze
Natalia Kukulska w nowej fryzurze

Zdjęcia: Ons.pl, instagram.com/natalia.kukulska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2018, 12:44

Nasze propozycje