Poprzedni artykuł: Zrób opaskę z... włosów! To wyjątkowo prosta i efektowna fryzura Następny artykuł: Jessica Alba obcięła włosy! Zdjęcie "przed i po" rozbawiło jej fanów

Natalia Kukulska ma naprawdę krótkie włosy! Wygląda jak... chłopak?

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Po burzy loków nie ma śladu? Zobaczcie Natalię Kukulską z naprawdę krótkimi włosami.

Na Instagramie Natalii Kukulskiej pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego do jej najnowszego teledysku do piosenki "Ostatnia prosta" z płyty "Halo tu ziemia". Tym razem uwagę wszystkich przykuła jednak nie muzyka, ale fryzura gwiazdy.

Polecamy:  Lśniące włosy Belli Hadid to zasługa olejku, który uwielbiają Polki

Natalia Kukulska z krótkimi włosami

Wokalistka zdążyła nas przyzwyczaić do swojej burzy loków, ale w końcu i dla niej przyszedł czas na zmiany. Teraz Natalia Kukulska ma krótkie włosy, obcięte "na chłopaka". Swoje zdjęcie  opisała hashtagiem "#kobietazmiennajest", ale mimo to, wszyscy zastanawiają się, czy naprawdę chodzi o cięcie, czy może o perukę. Zresztą nawet jeśli nowa fryzurka nie jest na stałe, to gwiazda wygląda na tyle korzystnie, że naszym zdaniem mogłaby się niezwłocznie zdecydować na taką metamorfozę!

Polecamy:  Wygląda jak zabawa dziecka, ale to nowa metoda koloyzacji. Efekty was zaskoczą

Fani również uważają, że ta zmiana w wyglądzie Natalii Kukulskiej jest korzystna. Niektórzy twierdzą, że wygląda nawet na 10 lat mniej! Przypominamy, że w tym roku wokalistka skończyła 42 lata, w co aż trudno uwierzyć.

Polecamy:  Kim Kardashian przefarbowała włosy i wygląda jak nastolatka. Tym razem to nie peruka...

"Fryzura bombowa "
"10 lat młodsza"
"Bosko i kobieco...piękna Ty... " - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba nowa fryzura Natalii Kukulskiej? Myślicie, że to tylko peruka czy może zmiana na stałe?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 19:23

Zobacz także

Nasze propozycje