Poprzedni artykuł: Test redakcji: trwałość i objętość włosów dzięki produktom do stylizac... Następny artykuł: Efekt benzyny na włosach to hit w koloryzacj! Jak wygląda taka fryzura...

Natalia Siwiec zmieniła fryzurę! Teraz jest wręcz nie do poznania

Fryzury,
,
, tagi: Natalia Siwiec, kręcone włosy
Natalia Siwiec postanowiła zmienić fryzurę. Wygląda w niej bardzo dziewczęco, ale czy takie uczesanie do niej pasuje?

Mimo zaawansowanej ciąży, Natalia Siwiec nie zwalnia tempa i nadal pracuje. Przypomnijmy, że do rozwiązania zostało już niewiele czasu - gwiazda ma urodzić jesienią. Mimo to bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych oraz reklamach. A podczas realizowania najnowszego projektu zaprezentowała się we fryzurze, w której jeszcze nikt jej nie widział!

Gwiazda ma naturalnie bardzo ciemne włosy i bardzo rzadko eksperymentuje z nimi. Jeśli już decyduje się na jakiekolwiek zmiany, dotyczą one długości i delikatnego rozjaśnienia końcówek.

A jak teraz wygląda przyszła mama?

Nowa fryzura Natalii Siwiec

Nad włosami Natalii Siwiec podczas minionej sesji zdjęciowej pracował stylista fryzur Kajetan Góra. Na Instagramie przyszłej mamy pojawiło się zdjęcie w blond peruce, która została tak ułożona, że przypominała srebrno-złotąfryzurę Daenerys Targaryen z serialu "Gra o Tron".

Ale to i tak nie wszystko, co Kajetan Góra wyczarował na potrzeby sesji. Natalia Siwiec pokazała się fanom również w burzy loków, której nie powstydziłyby się topowe gwiazdy lat 90. Tę fryzurę z kolei pokazał jej partner Mariusz Raduszewski na swoim Instastories.

Jak nietrudno się domyślić, to również jest peruka, czego bardzo żałujemy. Naszym zdaniem Natalia Siwiec wygląda naprawdę korzystnie w blond kręconych włosach. Na jej Instastories również pojawiła się krótka relacja z przygotowań do sesji zdjęciowej. Dzięki temu wyraźnie widać, że loki nie zostały zrobione na jej naturalnych włosach

Podoba wam się Natalia Siwiec w takim wydaniu? :)

Jeśli też lubicie eksperymentować z włosami i przy pomocy kosmetyków do stylizacji udaje wam się osiągnąć piękny skręt, zróbcie sobie zdjęcie i dodajcie je do Looków Wizażanek! :) Pamiętajcie też, że wiele kosmetycznych nowości możecie przetestować zupełnie za darmo. Wystarczy, że dołączycie do naszego Klubu Recenzentki.

Zdjęcie główne: Instagram

Masz kręcone włosy? Koniecznie przetestuj te produkty do stylizacji:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 08:00

Nasze propozycje