Poprzedni artykuł: Chcesz powstrzymać wypadanie włosów? Ta maseczka ci to ułatwi Następny artykuł: To mydło do włosów hamuje ich wypadanie! Co to za cudo?

Kate Middleton w nowej, krótkiej fryzurze! Dodała nią sobie lat?

Fryzury,
,
, tagi: Kate Middleton włosy
Tak odmienionej Kate Middleton dawno nie widziałyśmy. Zawsze wygląda perfekcyjnie, ale jej najnowsza fryzura budzi mieszane uczucia.

Mimo że dużo częściej w mediach mówi się o kolejnych stylizacjach księżnej Cambridge (pięknie wyglądała sukience Gucci, do której dobrała dość kontrowersyjne buty), tym razem to jej fryzura skradła najwięcej uwagi. Mamy jednak wrażenie, że niestety zupełnie do niej nie pasuje...

Nowa fryzura Kate Middleton

Najpierw ogromne zamieszanie wzbudziła trzecia już ciąża Kate Middleton. Zagraniczne media spekulowały nawet, że księżna ma urodzić bliźnięta. Nie są to jednak potwierdzone informacje i na razie wszystko pozostaje w sferze niedomówień. Teraz natomiast oczy całego świata zwróciły się na włosy żony księcia Williama

Księżna Cambridge postawiła na ponadczasową i uniwersalną fryzurę, jaką jest bob. Nawet gwiazdy Hollywood bardzo chętnie po nią sięgają. 

Kate zawsze nosiła włosy długie, pofalowane lub spięte w eleganckiego koka tuż nad karkiem. Raz zdecydowała się na dość nieśmiałe cięcie, które po prostu odświeżyło look księżnej. Wszyscy wówczas zachwycali się jej wyglądem. Tym razem jednak wybrała fryzurę, która nie do końca do niej pasuje. W połączeniu z ogromnym kapeluszem Kate Middleton dodała sobie parę lat.

Zobacz także:Chcesz powstrzymać wypadanie włosów? Zastosuj tę maseczkę

Na szczęście, jest to tylko zmyślne upięcie, które każda z nas może wykonać za pomocą kilku wsuwek. Zresztą bardzo podobne do tego, które jeszczcze niedawno zastosowała Blake Lively. Wystarczy odpowiednio zawinąć włosy na szczotce i mamy gotowego, fałszywego boba. Same również sprawdzałyśmy, jak można z długich włosów zrobić krótkie. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/katemiddleton

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 września 2018, 05:17

Nasze propozycje