Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym

Włosy suche i delikatne oczekują wyjątkowej opieki. Gdy wszystkie dotychczasowe sposoby zawiodą, czas uciec się do wyjątkowych środków. Efekt cudownie nawilżonych i urokliwie lśniących włosów zapewni Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.
Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wyjątkowo szybko wnikają do wnętrza włosa z misją ich odżywienia i odbudowy. Dzięki nowemu eliksirowi, włosy nabierają wspaniałego połysku, mocy i zdrowego wyglądu.

Eliksir Piękności Syoss otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów.

Magia eliksiru Syoss z olejkiem absolutnym przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur. Eliksir można stosować na kilka sposobów:

 • Aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych.
 •  Użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania.
 • W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu.
 • Eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia. Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie dla puszących się włosów.

Cena: 30zł/100ml

Komentarze

 • violla_vi, 2013-07-23 11:12
  violla_vi
  Beznadziejny! Po 1 wylało mi się pół opakowania w walizce podczas drogi mimo że nie był ani raz używany! Efekt - bez szału. Elseve olejek 100 razy lepszy.
  Zgłoś
 • Domino_Jahas, 2013-04-08 18:21
  Domino_Jahas
  Ja mam złe doświadczenia z syoss. Mam wlosy suche, cienkie, delikatne a ich odżywki mi nie pomogły wręcz przeciwnie włosy zaczely sie przetłuszczac i były do kitu. Omijam
  Zgłoś
 • wietrzykowa, 2013-04-07 18:19
  wietrzykowa
  nie polecam olejku. za tłusty na zabezpieczanie końcówek. za słaby na olejowanie.
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij