Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Garnier Olia - farba bez amoniaku z dobroczynnym olejkiem

Garnier wprowadza domową koloryzację na nowy poziom - Garnier Olia to farba bez amoniaku, oparta na mocy działania olejku. Łatwa aplikacja, przyjemny zapach i trwały kolor to główne zalety nowej farby.
Garnier Olia - farba bez amoniaku z dobroczynnym olejkiem

Garnier Olia farba
Po raz pierwszy w domowej koloryzacji olejek nie tylko pielęgnuje włosy, ale i odgrywa kluczową i aktywną rolę bezpośrednio w procesie samej koloryzacji. Ułatwia rozprowadzanie koloru wgłąb włosa dla maksymalnie nasyconego i trwałego koloru. Proces koloryzacji włosów jest teraz bardziej efektywny i trwały. Amoniak został zastąpiony monoetanoloaminą (MEA), substancją zasadową, która może być stosowana w mniejszych ilościach dla poprawy jakości włosów.

Farba Garnier Olia to:

 • maksymalnie nasycony, długotrwały kolor
 • zdrowiej wyglądające i bardziej lśniące włosy
 • optymalny komfort skóry głowy
 • 100% pokrycia siwych włosów
 • trwała koloryzacja bez amoniaku
 • 25 intensywnych i naturalnych odcieni

Cena Garnier Olia: ok. 20zł

Komentarze

 • bejowa, 2013-11-19 22:18
  bejowa
  Farba jest świetna!! Włosy po niej są gładkie, lśniące, pachną i nie niszczą się!! Teraz tylko OLIĘ :ehem: będę kupowała, jestem z niej bardzo zadowolona :cmok:
  Zgłoś
 • helper_angel, 2013-10-18 13:00
  helper_angel
  Witam, jeśli chodzi o konkretnie tą farbę, jestem zrospaczona efektem. Fakt że zużyłam już dwa opakowania, ale na poczatku wydawała się dobra. Po drugim stosowaniu jestem załamana. Jest to droga farba, niby nie niszczy tak włosow bo jest bez amoniaku, ale po 2 myciach (u mnie po tygodniu) farba się wypłukała już i świecą się siwe włosy. Czytałam tu na forum że komuś mocniej wypadają. Nie wiem czy u mnie też nie od tego wypadają i nie dam rady załagodzic problemu. Tak czy inaczej farba jest okropna!
  Zgłoś
 • Acetomina, 2013-09-18 13:16
  Acetomina
  Dzisiaj farbowałam włosy farbą Olia Garnier 9.0 (jasny blond). Kupiłam ją w promocji dawno temu w kauflandzie za 11 zł. Jestem blondynką i przed farbowaniem miałam odrosty na 10 cm bardzo ciemnego blondu. Obawiałam się czy ta farba rozjaśni je, ale.... moje obawy zostały rozwiane w momencie zdjęcia ręcznika z głowy. Rozjaśniły mi odrosty, ale farba nie pokryła idealnie włosów z czego jestem bardzo zadowolona bo właśnie chciałam osiągnąć efekt a'la baleyage. Farba nie śmierdziała (w ogóle nie czułam żadnego zapachu), uważam, że jest mało wydajna - mam cienkie włosy i zawsze 1 farba mi wystarczała - zazwyczaj zostawało jeszcze, a tej niestety nie było aż tyle. Łatwo się zmywa z ciała, dzięki tym olejkom, włosy nie są suche. Jestem zadowolona z farby. Polecam gorąco. Farbowałam włosy już tyloma farbami, że pierwszy raz mogę z czystym sumieniem polecić tę farbę!
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij