Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Linia do stylizacji włosów NIVEA VITAL

Kondycja i wygląd włosów w znacznej mierze zależy od odpowiedniej i codziennej pielęgnacji. Jednak musimy pamiętać, że na ich formę i witalność decydujący wpływ mają predyspozycje genetyczne i gospodarka hormonalna. Włosy, jako integralna część skóry, są zależne od hormonów kobiecych. To one warunkują ich "kobiece" rozmieszczenie, a także sposób wypadania. Dlatego w okresie menopauzy (i kilka lat wcześniej) wraz z obniżającą się w organizmie ilością estrogenów włosy stają się stopniowo coraz cieńsze i tracą zdolności szybkiej regeneracji. 30% kobiet po czterdziestym roku życia deklaruje, że ma cienkie włosy*. Właśnie w tym okresie wymagają odpowiedniej i intensywnej pomocy, tak aby na długo pozostawały pięknym atrybutem kobiecości.
Linia do stylizacji włosów NIVEA VITAL

Aby na dłużej zachować piękno „dojrzałych” włosów, naukowcy z Centrum Badań i Rozwoju NIVEA opracowali produkty do stylizacji włosów NIVEA VITAL. Specjalna formuła linii NIVEA VITAL oparta jest na ekstrakcie z owocu granatu, która sprawia, że włosy są pogrubione i wzmocnione, a w efekcie stają się odczuwalnie pełniejsze i mają więcej objętości.

NIVEA VITAL Pianka do włosów

 • Sprawia, że ciepło suszarki pielęgnuje Twoje włosy
 • Nie obciąża włosów i zapewnia bardzo mocne utrwalenie

NIVEA VITAL Lakier do włosów

 • Zapewnia utrwalenie przez cały dzień
 • Rozpyla się w postaci bardzo drobnej mgiełki, dzięki czemu nie skleja i nie obciąża włosów

Cena: 11,99zł/250ml

Komentarze

 • redakcja, 2011-11-22 10:50
  redakcja
  Kondycja i wygląd włosów w znacznej mierze zależy od odpowiedniej i codziennej pielęgnacji. Jednak musimy pamiętać, że na ich formę i witalność decydujący wpływ mają predyspozycje genetyczne i gospodarka hormonalna. Włosy, jako integralna część skóry, są zależne od hormonów kobiecych. To one warunkują ich "kobiece" rozmieszczenie, a także sposób wypadania. Dlatego w okresie menopauzy (i kilka lat wcześniej) wraz z obniżającą się w organizmie ilością estrogenów włosy stają się stopniowo coraz cieńsze i tracą zdolności szybkiej regeneracji. 30% kobiet po czterdziestym roku życia deklaruje, że ma cienkie włosy*. Właśnie w tym okresie wymagają odpowiedniej i intensywnej pomocy, tak aby na długo pozostawały pięknym atrybutem kobiecości. czytaj więcej
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij