Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Szamponetki koloryzujące 4-8 myć Marion

Marka Marion rozszerzyła ofertę szamponetek o trzy nowe kolory. Szampon koloryzujący Marion to wyjątkowy, bezpieczny produkt do koloryzacji włosów oparty na barwnikach bezpośrednich. Nie zawiera amoniaku i wody utlenionej. Nie uszkadza struktury włosa.
Szamponetki koloryzujące 4-8 myć Marion

Szampon koloryzujący Marion pozwala w prosty sposób zmienić kolor włosów o kilka odcieni, zintensyfikować ich barwę bez konieczności wykonywania próby uczuleniowej, niezbędnej dla większości innych produktów do farbowania włosów. Szampon koloryzujący Marion jest popularny w przypadku nadawania włosom okresowo modnych kolorów lub jaskrawych odcieni, jego stosowanie daje możliwość szybkiego powrotu do poprzedniego koloru włosów lub zmiany koloru na inny.

Kolor utrzymuje się na włosach od 4 do 8 myć w zależności od czasu farbowania podanego w sposobie użycia.  Dla uzyskania trwałości 4 - 5 myć szampon należy pozostawić na włosach 20 minut. Aby uzyskać bardziej intensywny kolor i większą jego trwałość na włosach do ok. 8 myć należy przedłużyć czas farbowania do 45 minut.

Do każdej saszetki dołączone są rękawiczki.

Cena: 2,90zł

 • Oceń artykuł:
  Wszystkich ocen: 52

Komentarze

 • arashii, 2012-07-15 12:20
  arashii
  Ja lubię szamponetki Marion ; ) . Do tej pory przetestowałam , miedz i tycjan chcę jeszcze rubin ale to jak kolorek znów będzie schodzić ; ) . Miedz mi się nie podobała , miałam taki sam kolor jak miałam . Dzisiaj umalowałam tycjanem , efekt ? głębszy , bardziej ognisty kolor , myślałam na początku , że czerwone moje włosy wyjdą ale myliłam się , wyszedł mocny rudzielec z nutką czerwoności ; ) także polecam . Nastęnym razem kupię 2 saszetki rubin + tycjan , wymieszam je i zobaczę jaki kolor wyjdzie ;] .
  Zgłoś
 • kruszyna007, 2012-01-26 09:07
  kruszyna007
  Szamponetki Marion bardzo zniszczyły mi włosy, tak samo jak farby Pallete, co do Joanny i in. nawet bym się nie odważyła tego spróbować. Garnier jest już dużo lepszy, ale najlepszy wybór to Loreal.
  Zgłoś
 • GothikGirl, 2011-12-26 20:08
  GothikGirl
  ja wybrałam czekoladowy brąz i wyszedł piękny i intensywny kolor. Niestety po pierwszym umyciu kolor wyblakł :( zawiodłam się i chyba przerzuce się na szamponetki z joanny ;)
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij