Poprzedni artykuł: Kinga Rusin obcięła włosy? Dziennikarka w krótkiej fryzurze jest nie d... Następny artykuł: Salma Hayek już nie jest brunetką? Takiego koloru włosów nikt się po n...

Tęczowe włosy to nie twoja bajka? Teraz internet podbijają charcoal hair i... wcale nie są czarne :)

Z pozoru "spokojna", ale w gruncie rzeczy niebanalna i niezwykle twarzowa - jak wygląda węglowa koloryzacja?

Charcoal hair podbijają Instagram! To świetna wiadomość dla wszystkich z was, które czują się przytłoczone szalonymi koloryzacjami w rodzaju holograficznego farbowania czy slime roots (tak, rabarbarowe włosy to zbyt wiele nawet dla nas). Teraz przyszła pora na węglowe włosy, które - wbrew pozorom - wcale nie są po prostu czarne!

Jak wyglądają węglowe włosy?

Kolor, o którym mowa, ma z założenia imitować niejednorodny odcień węgla drzewnego - głębokiej, przechodzącej w czerń szarości z jaśniejszymi prześwitami. W charcoal hair odnajdziemy też odrobinę srebra, które nadaje pojedynczym pasmom lekko metaliczne wykończenie. Dobrze wykonane farbowanie powinno sprawić, by włosy wydawały się połyskiwać przy każdym ruchu. Brzmi efektownie, prawda?

Oczywiście węglowe włosy - tak, jak w przypadku innych koloryzacji - występują w dziesiątkach odsłon. Niektóre są bardziej siwe, niż czarne, inne mają wyraźnie zaznaczone jaśniejsze pasemka. Łączy je jednak niebanalność - naszym zdaniem to świetna alternatywa dla klasycznej czerni!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie przykłady różnych wariantów charcoal hair!

Zobacz też: Brunetki i szatynki pokochają ten trik! Podbija kolor włosów, nadaje im blask i sprawia, że szybciej rosną!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy też produkty pielęgnacyjne dla włosów farbowanych z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 17:02

Nasze propozycje