Poprzedni artykuł: Latem zawładnie nowy kolor włosów! Smoked peach w połączeniu z ombre w... Następny artykuł: Po tej pieprzowej wcierce włosy rosną dwa razy szybciej!

Paris Hilton już nie jest blondynką! Gwiazda jest nie do poznania...

Fryzury,
,
, tagi: Paris Hilton
W takim kolorze włosów jeszcze nikt nie widział Paris Hilton. Celebrytka od zawsze była wierna blondowi. Teraz zaszalała i przefarbowała włosy na... czarno!

Na oficjalnm Instagramie Paris Hilton pojawiło się całkiem sporo zdjęć, na których to celebrytka pochwaliła się nowym kolorem włosów. Do tej pory znakiem rozpoznawczym gwiazdy były blond kosmyki. Teraz zostało po nich tylko wspomnienie.

Paris Hilton w ciemnych włosach

Zaskakujące jest to, że celebrytka w ciemniejszej odsłonie wygląda całkiem dobrze. Zastanawiamy się tylko, czy tak radykalna zmiana może być zasługą peruki. Jest to całkiem prawdopodobne, bo gwiazdy uwielbiają eksperymentować z wizerunkiem, a wspomniana peruka to świetny sposób na szybką zmianę.

Ostatnio to Salma Hayek zaskoczyła wszystkich obecnych na Festiwalu Filmowym w Cannes. Aktorka zaprezentowała się w kolorze, którego nikt by się po niej nie spodziewał! W Polsce natomiast to Doda zdecydowanie przoduje w tym temacie. Jej fani mogli już ją podziwiać w blond peruce z brązowymi pasemkami. Gwiazda miała ją na sobie kilka razy. Ale to nie jedyny kolor, w jakim mogliśmy ją oglądać. Wokalistka eksperymentowała także z rudościami.

Dlatego też zastanawiamy się, czy również Paris Hilton byłaby w stanie rozstać się z ukochanym blondem. Chociaż... po tylu latach nawet ona potrafi zaskoczyć :). Myślicie, że celebrytka wróci do blondu? Sprawdźcie w naszej galerii, jak teraz wygląda!

Zdjęcie główne: Instagram

Masz blond włosy? Tymi produktami zniwelujesz żółte odcienie:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:05

Nasze propozycje