Poprzedni artykuł: Ekspresowa odżywka regenerująca NIVEA Hairmilk to hit Wizażanek! Pozna... Następny artykuł: Champagne bronde to nowy kolor włosów. Zakochasz się w nim jesienią i...

Paulina Krupińska już tak nie wygląda - gwiazda zdecydowała się na nową fryzurę!

Fryzury,
,
, tagi: paulina krupińska, grzywka, metamorfozy fryzur
Gwiazda zdecydowała się na... grzywkę! Czy to dobra zmiana? Same zobaczcie!

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę! Modelka i była Miss Polonia wzorem innych gwiazd postanowiła na jesienną metamorfozę i odświeżyła swój wizerunek. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Pauliny Krupińskiej

W ostatnich tygodniach fryzjerzy polskich gwiazd mieli pełne ręce roboty. W nowych fryzurach zaprezentowały się m.in. Anja Rubik i Dorota Gardias, rezultaty eksperymentów z kolorem pokazała też w mediach społecznościowych Julia Wieniawa. Zmiana, na którą zdecydowała się Paulina Krupińska nie jest drastyczna, ale bardzo widoczna - modelka zrobiła sobie grzywkę.

W przeszłości Paulina nosiła już podobną fryzurę, ale w ostatnich miesiącach pokazywała się z odsłoniętym czołem. Teraz postanowiła wrócić do dawnego looku - długa, gęsta grzywka świetnie harmonizuje z jej urodą, a całość fryzury wygląda świeżo i nowocześnie. Fani gwiazdy nie kryją zachwytu - pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy :)

Źródło zdjęć: Instagram

"Grzywka ci pasuje!", "Energetycznie", "Wzór kobiecości" - to tylko niektóre z komplementów padających pod adresem Pauliny. Naszym zdaniem - w pełni zasłużonych! A jakie jest wasze zdanie?

Co sądzicie o nowej fryzurze Pauliny?

Zobacz też: Zaskakujący sposób na zahamowanie siwienia i wzmocnienie włosów - wystarczy, że...

zdjęcia: ONS

Polecamy wysoko oceniane odzywki do włosów z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2018, 15:59

Nasze propozycje