Poprzedni artykuł: To pielęgnacyjny hit włosowy. Upora się z suchymi i rozdwojonymi końcó... Następny artykuł: Ta szczotka nie plącze i nie wyrywa włosów. A teraz kosztuje jedynie 2...

Odbija włosy u nasady i ogranicza ich przetłuszczanie - teraz można kupić go taniej!

Ogranicza wypadanie włosów i sprawia, że fryzura nabiera objętości - o jaki kosmetyk chodzi? ;)

Oklapnięte, pozbawione życia włosy i zwiększona skłonność do przetłuszczania to sygnały ostrzegawcze, których nie warto ignorować. Jeśli musisz myć głowę częściej niż zwykle, a i tak nie jesteś w stanie uzyskać pełnej objętości fryzury, to niechybny znak, że potrzebny ci... peeling. Wiemy, który warto wypróbować!

Pharmaceris H-Stimupeel - Oczyszczający peeling trychologiczny

Skórę warto od czasu do czasu złuszczać - ta zasada obowiązuje nie tylko twarz i ciało, ale także skalp. Nagromadzone martwe komórki, resztki sebum i kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji mogą mieć bardzo negatywny wpływ na kondycję skóry głowy i automatycznie naszych włosów. Zwiększone przetłuszczanie, permanentny brak objętości a nawet łupież i nasilenie wypadania włosów - te problemy mogą dotknąć każdej z nas. Aby im przeciwdziałać, warto raz w tygodniu wykonać peeling skóry głowy, sięgając po odpowiedni kosmetyk.

W tej kategorii szczególne zainteresowanie wzbudza ostatnio Oczyszczający peeling trychologiczny Pharmaceris H-Stimupeel. Użytkowniczki Instagrama z pewnością kojarzą charakterystyczną, złoto-brązową tubkę z cieniutkim dozownikiem - to kosmetyk, który przewija się na kanałach blogerek i entuzjastek kosmetycznych nowości. Na stronie producenta dowiadujemy się, że H-Stimupeel zawiera zarówno enzymatyczne, jak i mechaniczne składniki złuszczające, które pozwalają pozbyć się martwych komórek, a także dotleniającą kofeinę - by wzmacniać korzenie włosów i ograniczać ich wypadanie.

Tak się składa, że peeling trychologiczny Pharmaceris H miała okazję testować jedna z naszych redaktorek - efekty okazały się rewelacyjne :) Po szczegóły odsyłamy was do testu redakcji, a tymczasem przejdźmy do kwestii ceny. Chcąc zaopatrzyć się w Pharmaceris H-Stimupeel trzeba liczyć się z kosztem ok. 36 zł, jednak dzięki promocji w drogeriach Superpharm możemy obecnie kupić go z 20% zniżką - za ok. 29 zł. Skusicie się?

Polecamy też inne peelingi do oczyszczania skóry głowy:

Od lewej: Vianek, Łagodzący peeling do skóry głowy, 23 zł (dodaj opinię do KWC); O’right, Peeling do skóry głowy, 139 zł (dodaj opinię do KWC); The Body Shop, Fuji Green Tea Refreshingly Purifying Cleansing Hair Scrub, 79 zł; Stara Mydlarnia, Organic Hair, Peeling do skóry głowy-oczyszczający, 29 zł (dodaj opinię do KWC).

Zobacz też: Zaskakujący sposób na zahamowanie siwienia i wzmocnienie włosów - wystarczy, że...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy też wysoko oceniane szampony do włosów z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 21:51

Nasze propozycje