Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Luksusowe składniki w kosmetykach do włosów Następny artykuł: Kawior – sekret pięknych włosów

Kosmetyki do pielęgnacji włosów współtworzone z gwiazdą

Zniszczone, osłabione włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i intensywnej regeneracji. Aby wyraźnie poprawić kondycję takich włosów, warto sięgnąć po produkty zawierające składniki najwyższej jakości. Wie o tym supermodelka Cluadia Schiffer, która uczestniczyła w procesie tworzenia nowej linii do pielęgnacji włosów Essence Ultime Caviar+ Hair Renew.

Od początku kariery blond włosy odgrywały istotną rolę w sposobie, w jaki Claudia Schiffer tworzyła swój wizerunek. Stały się znakiem towarowym, jak podpis – ludzie rozpoznawali ją dzięki wspaniałej fryzurze. Claudia Schiffer brała udział w wielu reklamach prasowych i telewizyjnych – a włosy odgrywały w nich istotną rolę i stały się dla niej bardzo cenne.

Podczas kariery modelki, Claudia Schiffer spędziła wiele godzin podczas, gdy jej włosy były przygotowywane do pokazów i sesji, a to oznaczało dla nich spore obciążenie. W ciągu tych 25 lat miała okazję pracować z wielkimi specjalistami – najlepszymi stylistami i kolorystami na świecie. Poznała tysiące produktów kosmetycznych i zebrała wiele doświadczeń, dbając o piękny wygląd włosów.

Podczas codziennej współpracy z tymi wspaniałymi ludźmi, Claudia Schiffer poznała wiele ich tajemnic. Współpraca z Schwarzkopf dała Claudii Schiffer możliwość bliższego poznania ekspertów Schwarzkopf, którzy od lat zajmują się naukowym badaniem włosów oraz opracowywaniem innowacyjnych technologii.

Claudia czynnie uczestniczyła w tworzeniu najnowszej kolekcji produktów do pielęgnacji włosów marki Essence Ultime. Supermodelka sygnuje swoim wizerunkiem wszystkie jej produkty. W linii, o której mowa, essence Ultime Caviar+ Hair Renew, główną rolę gra cenny, rzadki składnik – ekstrakt z kawioru.

Nowa linia essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW to czysty luksus dla włosów, który zapewnia im zawsze młody wygląd. Kobiety, które zwracają szczególną uwagę na wyjątkowe składniki i najwyższej jakości pielęgnację, pokochają CAVIAR+ HAIR RENEW.
Claudia Schiffer

Formuła zawierająca ekstrakt z kawioru regeneruje komórki włosów, sprawiając, że włosy stają się wytrzymałe, sprężyste, elastyczne, błyszczące i miękkie. Z linią essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW pożegnasz się na zawsze ze zmęczonymi i zniszczonymi włosami.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje