Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Odżywka do włosów Argan Oil Glyskincare Następny artykuł: Kultowe maski do włosów z KWC

Profesjonalna pielęgnica do włosów Fale Loki Koki

Zniszczone włosy, matowy kolor i brak połysku? Wypróbuj profesjonalną pielęgnicę do włosów Fale Loki Koki!
Pielęgnica Fale Loki Koki

Nowoczesna technologia pozwoliła na opracowanie urządzenia wykorzystującego dobroczynną moc promieniowania podczerwonego nazywanego przez naukowców „światłem życia”. Pozwala na wykonanie zabiegów nawilżających i regenerujących strukturę włosów. Pielęgnica Fale Loki Koki Premium Nº 501 umożliwia profesjonalną pielęgnację i odbudowę włosów wykonaną samodzielnie w domu. Zmieniając strukturę cząsteczek, przemienia wodę w parę wodną w temperaturze pokojowej i umożliwia dotarcie wody, białek i substancji odżywczych bezpośrednio do kory włosa. Zamyka pochewkę korzenia i łuskę włosa co sprawia, że włosy są jedwabiste i lśniące. Włosy w krótkim czasie stają się zdrowsze, delikatniejsze i bardziej miękkie, a ich kolor i połysk głębszy.

Przed użyciem pielęgnicy wykonaj test mgiełki:

Podłącz pielęgnicę do źródła prądu. Delikatnie skropl srebrną płytkę kilkoma kroplami zimnej wody i rozprowadź je palcem po powierzchni. Zbliż płytki urządzenia na odległość około 8 mm (słyszalny dźwięk kliknięcia oznacza, że urządzenie jest włączone). Z urządzenia powinna wydobyć się lekka mgiełka, ponieważ wibracje fal ultradźwiękowych doprowadzają wodę do stanu gazowego. Oznacza to także, że urządzenie działa prawidłowo (przy użyciu maski lub odżywki do włosów mgiełka nie pojawi się).

Cena pielęgnicy Fale Loki Koki: 399 zł

Sprzęt jest dostępny wyłącznie w sieci sklepów Fale Loki Koki.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Jak bezpiecznie rozjaśnić włosy?


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2017, 05:30

Nasze propozycje