Poprzedni artykuł: Czy masło orzechowe może pomóc w zapuszczaniu włosów? Ta kobieta udowa... Następny artykuł: Szukasz fryzury na jesień 2017? Oto najmodniejsze cięcia prosto z poka...

Pierwszy raz od 13 lat obcięła włosy i od razu zdecydowała się na bardzo odważną fryzurę

Fryzury, , tagi: metamorfozy fryzur
Co za włosowa metamorfoza! Ta nastolatka podjęła naprawdę odważną decyję i całkowicie się zmieniła!

Podziwiamy tę nastolatkę za odwagę. Przez 13 lat zapuszczała włosy aż wreszcie zdecydowała się na naprawdę drastyczne cięcie. 

Pierwszy raz w życiu odcięła włosy

Tej spektakularnej metamorfozy dokonała stylistka fryzur CeCe Calhoun. Ma ogromne doświadczenie, przeszła wiele kursów i specjalizuje się właśnie w krótkich cięciach. Pracuje w salonie Maximum FX w Teksasie i cieszy się sporym uznaniem wśród wielu kobiet, które są jej klientkami.

Jedną z nich stała się jakiś czas temu nastolatka, która przez 13 lat nawet nie tknęła swoich włosów nożyczkami. Ale po tak długim czasie zapuszczania przyszedł wreszcie czas na zmiany. 

Ma tylko 13 lat i jest naprawdę uroczą dziewczynką. Do salonu przyszła razem z mamą. Obie były bardzo podekscytowane. Zapytałam, co sprawiło, że podjęła taką decyzję. Odpowiedziałą mi, że całe życie miała długie włosy i wreszcie była gotowa do pozbycia się ich - zdradziła kulisy wizyty CeCe Calhoun.

Metamorfoza trwała ponad godzinę. Fryzura, którą wykonała stylistka nie jest skomplikowana i nie wymagała skrupulatnego cieniowania. Kiedy nastolatka wreszcie zobaczyła nową siebie, zaczęła radośnie chichotać pod nosem. Była naprawdę bardzo szczęśliwa. 

Gwiazdy w pixie cut

Fryzura pixie już od kilku lat jest niezwykle modna. Decyduje się na nią wiele gwiazd. Niektóre z nich kiedyś, tak samo jak 13-latka, mogły pochwalić się długimi włosami. Dość spektakularną metamorfozę przeszła przecież Katy Perry. Mimo że wielokrotnie eksperymentowała z perukami, finalnie zdecydowała się właśnie na prawdziwe pixie cut.

Jeszcze wcześniej sporo mówiło się również o Jennifer Lawrence, której blond włosy zniknęły w oka mgnieniu i ustąpiły miejsca dość chłopięcemu cięciu. Podobną decyzję podjęła także Rihanna - mimo że teraz nosi raczej nieco dłuższe włosy (a może to doczepy?), wielokrotnie pojawiała się na czerwonym dywanie w tych krótkich.

Zdjęcie: Katy Perry w 2017 roku (Ons.pl), Jennifer Lawrence w 2014 roku (Ons.pl), Rihanna w 2015 roku (Hall/Pena, PacificCoastNews.com/East News)

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Instagram

Masz długie włosy, które są pozbawione blasku? Koniecznie przetestuj te kosmetyki:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 listopada 2018, 20:36

Nasze propozycje