Poprzedni artykuł: Nosisz mocno związanego koka? Uważaj! I koniecznie przeczytaj historię... Następny artykuł: Prosta sztuczka! Wystarczy woda, szklanka i... w 10 sekund przekonasz...

Dove Pure Care Dry Oil - nawilżenie + do 5 razy bardziej jedwabiste włosy

Fryzury, , tagi: Dove, pielęgnacja włosów, włosy suche
Suche, matowe włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Linia Dove Pure Care Dry Oil zapewni im dogłębne nawilżenie i sprawi, że szybko odzyskają utracony blask!

Miękkie, jedwabiste włosy, które lśnią zarówno w promieniach słońca, jak i sztucznym świetle, to obiekt pożądania każdej kobiety. Która z nas nie chciałaby cieszyć się fryzurą niczym z reklamy szamponu? Na szczęście to marzenie wbrew pozorom nie jest tak odległe, jak mogłoby się wydawać. Kluczem do jego spełnienia jest odpowiednia pielęgnacja, którą mogą zapewnić produkty z linii Dove Pure Care Dry Oil.

Linia Pure Care Dry Oil została stworzona z myślą o potrzebach włosów suchych i matowych. Kompozycję aż 6 połączono z technologią Keratin Repair Actives – dobroczynne składniki wnikają w strukturę włosów zapewniając im głębokie odżywienie i wygładzenie. W efekcie włosy zyskują blask i stają się do 5 razy bardziej jedwabiste*, bez efektu obciążenia.

W skład linii wchodzą:

  • Szampon Pure Care Dry Oil
  • Odżywka Pure Care Dry Oil
  • Lekki olejek do wszystkich typów włosów
  • Lekki olejek do włosów dojrzałych

*Mokre włosy, przy zastosowaniu szamponu + odżywki w porównaniu do szamponu bez składników kondycjonujących

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje