Poprzedni artykuł: To mydło do włosów hamuje ich wypadanie! Co to za cudo? Następny artykuł: Popielaty kolor zdominował włosy brunetek. Jak wygląda odcień ashy bro...

Robert Lewandowski przefarbował się na jasny blond!

Fryzury,
,
, tagi: robert lewandowski
Nasz najlepszy piłkarz zaszalał z fryzurą! Tylko czy ten kolor mu pasuje?

Robert Lewandowski pokazał na swoim Instagramie nową fryzurę! Nasz najlepszy piłkarz już od rana podgrzewał atmosferę, publikując zdjęcia na fotelu fryzjerskim z wieloznacznym podpisem „Czas na zmiany":

nowa fryzura Roberta Lewandowskiego

I kiedy wszyscy zastanawiali się, czy to element jakiejś kampanii reklamowej, Robert Lewandowski pochwalił się kolejną fotką - jego włosy są dużo jaśniejsze, w kolorze lekko siwego blondu. To chyba modny kolor w domu Lewandowskich - latem siwe, chłodne pasemka zafundowała sobie Anna Lewandowska.

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego

Co na to fani piłkarza? Nie mogą się zgodzić:) Jedni chwalą - „Robercik, nawet gdybyś się ogolił ,,na Pazdana" to i tak dla mnie będziesz najprzystojniejszym i najlepszym piłkarzem świata! ", inni krytykują: „O nie farbowanie wlosow pozostawmy kobietom please",  „Omg co za zmiana, ale ja zdecydowanie wolałam poprzednią wersje bruneta". Pojawiły się też żartobliwe komentarze, że Robert osiwiał po narodzinach córki Klary:)

Część wielbicieli Lewandowskiego jest wciąż przekonana, że to element kampanii reklamowej jakiejś aplikacji - Robert jest przecież „twarzą" smartfonów. W sieci momentalnie pojawiło się mnóstwo przerobek zdjęcia.

Myślicie, że Robert Lewandowski naprawdę się przefarbował? Cóż, na pewno jutro fotoreporterzy będą od rana czyhać na Roberta, by zobaczyć, jaka jest prawda.

I najważniejsze - jak Wam się Robert Lewandowski podoba w blond wydaniu? Bo my chyba wolimy ciemniejszą wersję...

Zobaczcie też: 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Rozpoznalibyście tę uroczą dziewczynkę?

Polecany film


Nasze propozycje