Poprzedni artykuł: Żegnamy fale. Powraca wielki trend fryzurowy z lat 60-tych! Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan ścięła włosy? Spektakularna zmiana!

Dość matowych, łamliwych i elektryzujących się włosów! Znamy na to prosty sposób

Fryzury, , tagi: Rowenta, stylizacja włosów
Nasze włosy podczas codziennej stylizacji są narażone na wiele czynników, które je niszczą i osłabiają. Zdrowe i piękne włosy to niewątpliwy atut każdej kobiety, dlatego ważne jest, aby używać produktów, które nie tylko zadbają o ich wygląd, ale także o kondycję. Osiągnięcie idealnego wyglądu włosów, dzięki najnowszym produktom Rowenta z linii Premium Care jeszcze nigdy nie było tak proste.

Częste zmiany temperatur, woda, wiatr, zanieczyszczenia miejskie, klimatyzacja i ogrzewanie – to tylko niektóre zagrożenia, na jakie narażone są włosy. Dodatkowo, codzienna stylizacja włosów również może zwiększyć ryzyko ich łamliwości, matowienia oraz elektryzowania się i puszenia. Czy jest zatem sposób, by móc wyglądać nienagannie, jednocześnie troszcząc się o zdrowie i wygląd włosów? Urządzenia do stylizacji włosów od dawna uważa się za szkodliwe, szczególnie przy częstym użytkowaniu. To jednak nie do końca prawda. Marka Rowenta wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do sprzedaży gamę urządzeń do stylizacji włosów, które gwarantują perfekcyjne rezultaty przy zachowaniu zdrowych i pięknych włosów.

Technologia w służbie piękna

Prostownica Rowenta PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT
Cena: ok. 299 zł
Prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight to doskonałe prostowanie włosów i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia, rozczesuje pasmo przed prostowaniem i umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamiczny wygląd. Wyjątkowa powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz jonizator zapewniają wspaniały blask. Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.


Lokówka parowa Rowenta Premium Care
Cena: ok. 229 zł
Lokówka parowa Rowenta Premium Care pozwala bez wysiłku osiągnąć efekt sprężystych i pięknych loków. Zastosowana w niej technologia Hydraboost wytwarza delikatną parę na całej długości wałka, przyspieszając kręcenie loków, zachowując do 98% jego naturalnego poziomu nawilżenia. Timer liczący czas kręcenia zapobiega przegrzaniu włosów. Włosy są dzięki temu zdrowsze, a loki wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.


Suszarko-lokówka Brush Activ' Premium Care
Cena: ok. 249 zł
Obrotowa suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ' Premium Care, której szczotki z naturalnym włosiem delikatnie rozczesują włosy i pozwalają uzyskać wspaniały blask, to idealne urządzenie do stylizacji. Automatyczne obroty i moc 1000W umożliwia jednoczesne suszenie i modelowanie, szczotki w dwóch rozmiarach pozwalają stylizować włosy o różnych długościach. Powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz podwójna jonizacja zapewniają zdrowe, piękne i lśniące włosy.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Nasze propozycje