Poprzedni artykuł: Katarzyna Zielińska już nie jest ruda! Przefarbowała włosy na... blond... Następny artykuł: Żegnamy ombre i pasemka na rzecz... opal hair?

Sablewska obcięła włosy w Los Angeles za... 1300 zł. Widzicie różnicę?

Fryzury, , tagi: Maja Sablewska, nowa fryzura
Maja Sablewska zaskoczyła fanów nie tylko decyzją o zmianie fryzury, ale również szokującą ceną usługi. Jak teraz wygląda?

Maja Sablewska niedawno odwiedziła Los Angeles, gdzie m.in. zrobiła sobie nowy tatuaż i zaprojektowała na wymiar kapelusz u Nicka Fouqueta. Postanowiła również oddać włosy w ręce znanego stylisty. Za nową fryzurę zapłaciła zawrotną kwotę 400 dolarów, czyli ok. 1350 zł.

Zobacz także: Emma Stone zrobiła sobie "nowoczesną" trwałą. Efekt? Rozczarowujący...

Zastanawiamy się tylko nad tym, czy efekt jest wart aż takich pieniędzy? Tak gwiazda wyglądała jeszcze do niedawna:

Maja Sablewska w nowej fryzurze

Cięcie Sablewskiej wykonał Anh Co Tran, ambasador marki L'Oreal Professionnel. Współpracował między innymi z takimi gwiazdami jak Demi LovatoAnne Hathaway, Juliane Moore czy Jessica Biel. Nic dziwnego, że prowadząca program "SOS. Sablewska od stylu" zdecydowała się na metamorfozę właśnie w jego słynnym salonie.

Zobacz także: Honorata Skarbek chwali się doczepami: "Mam dziewicze włosy Ukrainek"

Sława fryzjera z LA uzasadnia (?) również zawrotną cenę usługi. W rozmowie z przeAmbitni.pl Maja zdradziła, dlaczego zdecydowała się na fryzurę od mistrza:

Kocham długie włosy. Uważam, że to bardzo kobiecy atrybut. Udało mi się dostać do mistrza fryzjerstwa w Los Angeles. Zapłaciłam dużo więcej niż w Polsce, ale to jest taki efekt, który mocno mnie satysfakcjonuje. Nie potrzebuję obcinać włosów za miesiąc. Zapłaciłam 400 dolarów - wyznała.

W tym samym wywiadzie Sablewska przyznała także, że regularnie doczepia sobie sztuczne włosy. Podobno stara się to robić w możliwie najbezpieczniejszy sposób

Doczepiam, ale bardzo bezpiecznie. Jak robię program, to doczepiam włosy i doczepiam też moim bohaterkom, jeśli sobie tego życzą. Ja jestem sobą, niczego nie ukrywam i nie ściemniam - zdradziła.

Maja skrupulatnie dokumentowała wizytę u mistrza fryzjerstwa. Na swoim Instagramie zamieściła między innymi wideo:

Naszym zdaniem za 1300 zł Sablewska otrzymała fryzurę, która... jest bardzo podobna do tej poprzedniej. Chyba większość osób, po zapłaceniu 400 dolarów spodziewałaby się większego efektu "wow"

Zobacz także: Maja Sablewska zdradziła nam, jaki kosmetyk jest... najbardziej stylowym dodatkiem!

Naszym zdaniem oprócz delikatnej zmiany koloru odrostu, nic szczególnego się na głowie gwiazdy nie wydarzyło. Cięcie zostało delikatnie odświeżone, co dla osoby niezajmującej się tym zawodowo jest trudne do dostrzeżenia. Włosy gwiazdy zostały na koniec wystylizowane tak, jak lubi najbardziej, czyli w delikatne fale.

Widzicie różnicę? Mamy nadzieję, że cięcie Mai chociaż "układa się samo"!

Zdjęcie główne: Instagram.com/sablewska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 grudnia 2018, 05:35

Zobacz także

Nasze propozycje