Poprzedni artykuł: Julia Wróblewska zmieniła kolor włosów na bardzo odważny, jednak nie t... Następny artykuł: Niedbałe upięcie, wyciągnięte pasma... Tę super modną fryzurę bez prob...

Obcinanie włosów... siekierą! Serio? Włos się jeży na głowie

Fryzury,
,
, tagi: krótkie włosy, fryzjer
Zdziwiło was, kiedy fryzjer wykonywał pełne cięcie za pomocą maszynki do strzyżenia? To było nic w porównaniu z tym, czego używa fryzjer z Nowosybirska. Zobaczcie efekt końcowy...

Mężczyzna specjalizujący się w damskich fryzurach nikogo nie dziwi, jednak oprócz fantazji ważne są też... metody. To właśnie wyróżnia Daniila Istomina, fryzjera z Nowosybirska.

Polecamy:  Irytują cię odstające włoski na czubku głowy? Z tym trikiem ujarzmisz je w 3 sekundy!

On nie ścina włosów na fotelu, ale na stole... Spokojnie, to nic dwuznacznego ani też okrutnego. Klientka kładzie głowę na blacie, a ten zamachuje się... siekierą i skraca włosy! Na całe szczęście wyczucie jeszcze nigdy go nie zawiodło:)

Ścinanie za pomocą siekiery jednak nie sprowdza się jedynie w pozbyciu się końcówek. Daniil tym narzędziem także cieniuje włosy. Uważa, że przychodzi mu to z większą łatwością niż posługiwanie się nożyczkami. 

Polecamy:  Odkryj tajemnica blond włosów. Dzięki tym sztuczkom zawsze wybierzesz odpowiedni kolor!

Jesteście gotowe, żeby zobaczyć to na własne oczy?:)

Czy któraś z was poddałaby się takiemu "ostremu cięciu"? My mamy duuuży dystans do tego rozwiązania i zdecydowanie bardziej lubimy fryzjerów posługujących się nożyczkami:)

Polecamy: Fryzury z grzywką bez obcinania włosów na 3 sposoby: na prosto, na bok, za pomocą dopinki do włosów

Foto: screen z YouTube

Oto skuteczne szampony do cienkich włosów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje