Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Paul Mitchell Lemon Sage - energia z drzewa herbacianego i cytryny! Następny artykuł: Automatyczna lokówka Babyliss Curl Secret - loki robią się same!

Tylko u nas! Wywiad z Jessicą Albą w ramach globalnej kampanii Braun Breakfree

Fryzury,
,
, tagi: jessica alba, braun breakfree, jessica alba fryzury
Zobacz, co powiedziała nam Jessica Alba, nowa ambasadorka marki Braun, podczas spotkania w Berlinie!
wywiad jessica alba

Marka Braun razem ze swoją nową ambasadorką Jessicą Albą rozpoczęła globalną kampanię – Breakfree. Inicjatywa ma zachęcić kobiety z całego świata do wzajemnego wsparcia i pozytywnego myślenia o sobie, tak aby kobiety poczuły się w swoim ciele jak najlepiej.

W związku z tą kampanią zostałyśmy zaproszone do Berlina na wyjątkowe spotkanie inaugurujące kampanię Breakfree, w którym wzięła udział również jej ambasadorka Jessica Alba.

Podczas tego spotkania miałyśmy niepowtarzalną okazję porozmawiać z Jessicą. Zobacz, co nam powiedziała!

Wizaz.pl : Jaki jest sekret Twoich zdrowych i pięknych włosów? Może masz jakieś pielęgnacyjne triki?
Jessica Alba: Staram się używać odpowiednich sprzętów, które nie przypalają włosów, a to dla mnie bardzo ważna kwestia, bo moje włosy już były kiedyś przypalone i to zdecydowanie nie jest ładne (śmiech), szczególnie, że trzeba czekać aż całkowicie odrosną. Nakładam także odżywkę na końce moich włosów, trzymam ją całą noc i spłukuję dopiero rano. To ważne: nie na całą długość, tylko na same końcówki.

Jaka jest Twoja ulubiona fryzura?
Nie mam ulubionej fryzury. Tak naprawdę to zależy od tego jaki mam nastrój, w co jestem ubrana. To jest bardzo indywidualne.

A jaką fryzurę wybrałabyś na Czerwony Dywan, na bardzo ważną uroczystość?
To zależy od tego, jakie to wydarzenie. Czasem chcę się czuć bardzo rockandrollowo, czasem trochę bardziej prosto i minimalistycznie. Czasem wybieram upięcia czy warkocz. Wszystko zależy od sytuacji.

Dlaczego zdecydowałaś się zostać nową twarzą marki Braun?
Kiedy zostałam zaproszona do współpracy z marką Braun, stwierdziłam, że nasze poglądy są zgodne. Pozytywna kampania Breakfree, wspierająca i wzmacniająca pozycję kobiet, okazała się zgodną z moją własną filozofią. Czuję, że możemy przekazać więcej tej idei do świata. Możemy to robić przez media społecznościowe czy inne aspekty naszego życia, pracę, naszych przyjaciół; jakkolwiek chcemy. Uważam, że to jest bardzo dobre i chcę być częścią tej kampanii.

wywiad jessica alba

Jessica Alba jest idealną ambasadorką kampanii Brakfree Braun - absolutnie piękną i naturalną kobietą, niesłychanie miłą i optymistycznie nastawioną do otaczającego świata. I przede wszystkim w pełni utożsamiającą się z hasłem przewodnim kampanii Braun.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

Flamboyage

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2016, 15:36