Poprzedni artykuł: Chcesz być modna? W tym sklepie powinnaś zwracać uwagę nie tylko na ub... Następny artykuł: Natalia Kukulska obcięła włosy! Tak krótkiej fryzury już dawno nie mia...

Kolorowy zawrót głowy sunset ombre :) Zobacz, jak wygląda ta wakacyjna koloryzacja!

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów, ombre na włosach
Słoneczne ombre opanowuje Instagram i Pinterest! Młode kobiety oszalały na punkcie tej wakacyjnej koloryzacji. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia... :)

Obraz zachodzącego słońca to jeden z piękniejszych widoków. Dlaczego by zatem nie przenieść go na włosy? Połączenie takiej ferii barw, jaka pojawia się na niebie, wygląda wręcz obłędnie. Efekt gradientu potęgują naprawdę płynne przejścia między poszczególnymi kolorami.

Włosy w kolorze zachodzącego słońca

Nietrudno zauważyć, że w koloryzacji sunset ombre wyróżniają się szczególnie cztery, maksymalnie pięć kolorów: niebieski, fioletowy, różowy, pomarańczowy i żółty. Płynne przejścia między nimi gwarantuje zastosowanie techniki farbowania ombre, która zaciera granice między poszczególnymi odcieniami

Szczególnie modny ostatnio jest róż i pomarańcz na włosach. Niedawno pisałyśmy o szampańskiej koloryzacji, która tworzy na powierzchni kosmyków bardzo delikatną, różową poświatę. Na co dzień może być ona ledwo zauważalna, ale kiedy promienie słońca zaczną oświetlać fryzurę, nabierze ona zupełnie nowego wyglądu. O wiele bardziej zauważalny efekt osiągniemy, farbując się na kolor smoked peach, czyli przydymionej brzoskwini. Te dwa kolory również dominują w efekcie sunset ombre.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wygląda słoneczne ombre. 

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 17:50

Nasze propozycje