Poprzedni artykuł: Ten babciny sposób za grosze sprawi, że włosy zaczną rosnąć, jak szalo... Następny artykuł: Wygraj voucher o wartości 1000 zł, półroczny zapas farb do włosów i ze...

Spersonalizowana pielęgnacja włosów - poznaj nowości od L'Oréal Professionnel!

Fryzury, , tagi: pielęgnacja włosów, L'Oreal Professionnel, L'Oréal Paris
L'Oréal Professionnel to marka, które zna aktualne trendy i zawsze oferuje to, czego pragną jej klientki. Poznaj spersonalizowane nowości: usługę Powermix w salonie fryzjerskim oraz pielęgnację w domu Powermix Shot.

Personalizacja jest jednym z najważniejszych trendów ostatnich lat. Personalizujemy wszystko - ubrania, dodatki, a nawet sprzęty elektroniczne. Chcemy w ten sposób wyrazić siebie i swoją osobowość. Teraz nadszedł czas na szytą na miarę pielęgnację włosów!

Odkryj Powermix

Powermix to usługa dostępna w salonie, dająca zachwycające i natychmiastowe rezultaty. Jej wyjątkowość polega na możliwości personalizacji usługi pielęgnacyjnej i na stworzeniu przez fryzjera-experta maski, która najlepiej odpowiada na potrzeby włosów klientki. 

Jak to działa?

Fryzjer-expert łączy bazę Powermix z jednym z pięciu dodatków (kolor, wygładzenie, odbudowa, odżywienie, wzmocnienie) w miseczce. Następnie miesza całość za pomocą szpatułki. W ten sposób powstaje kremowa maska! Maska Powermix jest przygotowywana specjalnie dla każdej klientki, tuż przed nałożeniem jej na włosy. Przed stworzeniem maski fryzjer-expert powinien wykonać diagnozę włosów, by najlepiej dobrać odpowiedni dodatek.

Rodzaje dodatków Powermix

Jaki dodatek będzie najlepszy? Wszystko zależy od potrzeb włosów. Prawidłowa diagnoza jest kluczem do stworzenia spersonalizowanej maski przez fryzjera-experta. Gdy znane są już potrzeby włosów, wybór odpowiedniego dodatku jest bardzo prosty. 

Dodatek „Kolor” jest idealny do włosów koloryzowanych, które potrzebują blasku i ochrony koloru. „Wygładzenie” doskonale nadaje się do oswajania włosów niesfornych i puszących się. Dodatek „Odbudowa” to prawdziwa regeneracja dla włosów wrażliwych. „Wzmocnienie” zostało stworzone dla włosów delikatnych - przeciwdziała ich łamaniu się i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Natomiast „Odżywienie” odżywia włókna włosów, nawet tych bardzo suchych. 

Technologia Powermix

Serie Expert Powermix wykorzystuje technologię micelarną, aby zapewnić idealne włosy na całej długości. Dzięki składnikom odżywczym w bazie i składnikom aktywnym w dodatkach, włosy błyskawicznie się zmieniają, stają się bardziej lśniące, delikatniejsze i lżejsze.

Odkryj Powermix Shot

Powermix Shot to niezwykła kapsułka, która odmienia włosy. Wystarczy połączyć ją z jedną z masek Serie Expert od L'Oréal Professionnel, by otrzymać własną, spersonalizowaną pielęgnację.

Jak to działa?

Przesuszone włosy, które jednocześnie lubią się puszyć, są wymagające w pielęgnacji i stylizacji. Wcześniej musiałyśmy zdecydować się na jeden rodzaj pielęgnacji, który albo nawilży włosy albo je zdyscyplinuje. Dzięki Powermix Shot ten problem przestaje istnieć. Wystarczy dodać Powermix Shot WYGŁADZENIE do maski do włosów Nutrifier, by otrzymać pielęgnację, która nawilży i okiełzna włosy. Magia, prawda?

Inny przykład? Dla włosów z pasemkami, które potrzebują dodatkowego wzmocnienia, rozwiązaniem będzie maska Serie Expert Lumino Contrast i Powermix Shot ODBUDOWA. Efekt? Podkreślone refleksy, lekkie i wyraźnie wzmocnione włosy. 

Podane przykłady to tylko dwa z 24 możliwych kombinacji maski Serie Expert i Powermix Shot.

Powermix Shot to dodatek do maski Serie Expert. Maska Serie Expert jest odpowiedzią na główną potrzebę włosów, a Powetmix Shot – na drugą, i jest jej dopełnieniem.

Rodzaje Powermix Shot

Powetmix Shot to cztery kapsułki odpowiadające na cztery różne potrzeby włosów. Shot KOLOR nadaje blask włosom koloryzowanym, a Shot ODBUDOWA będzie idealnym rozwiązaniem dla włosów wrażliwych. Suche włosy podziękują za Shot ODŻYWIENIE, natomiast włosy puszące się okiełzna Shot WYGŁADZENIE.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje