Poprzedni artykuł: Natalia Kukulska obcięła włosy! Tak krótkiej fryzury już dawno nie mia... Następny artykuł: Kultowe gumki InvisiBobbles mają konkurencję! Zobaczcie bransoletki do...

Kultowe kosmetyki do włosów przecenione!

Fryzury,
,
, tagi: kosmetyki do włosów, promocje kosmetyczne
Teraz w drogerii Hebe najlepsze odżywki, maski i szampony do włosów kupisz o prawie połowę taniej! Sprawdź, w które warto zainwestować.

Rzadko się zdarza, aby drogerie organizowały tak duże promocje na kosmetyki do włosów. Zwykle promocja obejmuje pojedyncze produkty. Tym razem jednak w drogerii Hebe zostały przecenione wszystkie szampony, odżywki oraz maski.

Co kupić do włosów na promocji w Hebe?

A to oznacza, że wśród tych kosmetyków, znajdują się również te najbardziej kultowe. Promocja do minus 40 procent potrwa do 28 czerwca. Specjalnie dla was wybrałyśmy z naszego KWC najlepiej oceniane szampony, odżywki i maski do włosów, które są dostępne w drogerii Hebe. Sugerowałyśmy się nie tylko przyznanymi gwiazdkami, ale również ilością recenzji.

Dla wszystkich fanek Dove mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Do 5 lipca cały asortyment marki można kupić w cenie do 40 procent taniej. Zobaczcie naszą galerię - znajdziecie tam najlepsze kosmetyki do włosów.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:37

Nasze propozycje