Wróć do spisu Stylizacja i pielęgnacja

Przetestowane: Vichy Dercos Neogenic kuracja stymulująca wzrost nowych włosów - zobacz wyniki!

Redakcja Wizaz.pl wraz z Wizażankami przetestowała kurację stymulującą wzrost nowych włosów Vichy Dercos Neogenic. Zobaczcie wyniki testu!

Do testu wybraliśmy osoby o rzadkich, słabych, przerzedzonych i cienkich włosach, aby po 3 miesiącach codziennej aplikacji produktu przekonać się o skuteczności kuracji.

vichy dercos neogenic

Jaki efekt na włosach dało się zauważyć po 3 miesiącach kuracji?

Większość recenzentek zauważyła, że włosy są w mniejszym stopniu przerzedzone, a skóra głowy jest mniej widoczna. Niemalże 1/3 testujących stwierdziła, że włosy przestały wypadać.

6/7 testujących kurację Vichy Dercos Neogenic jest zadowolonych z jej efektów!

Wizażanki doceniły również sposób aplikacji przy pomocy masażera, który uznały za łatwy i wygodny. Zdecydowana większość pozytywnie ocenia konsystencję produktu, która ich zdaniem dobrze się wchłania oraz neutralny zapach. Wszystkie testujące zgodnie uznały, że odpowiada im sposób aplikacji produktu w formie ampułek.

5/7 Wizażanek poleciłoby produkt koleżance.

Co najbardziej spodobało się testującym w kuracji Dercos Neogenic od Vichy?

„Sama formuła: bardzo przyjazna aplikacja, dużo płynu w buteleczce,  miły, wygodny i komfortowy sposób nakładania. Zapach, który trwał na włosach przez naście godzin” - vanadis

„Szybszy porost włosów, włosy są mocniejsze i widocznie gęstsze. Na głowie mam bardzo dużo 'baby hair'. Niestety włosy są lekko przesuszone przez alkohol w składzie ampułek i nadal czasem wypadają.”  - KonikGarbusek

„Najbardziej cieszę się, że kuracja Vichy zahamowała wypadanie moich włosów. Ponadto pojawiły się, szczególnie widoczne przy grzywce, nowe włosy - to znak, że kuracja działa.” - aduska 1212

„Podział produktu na ampułki, bardzo poręczne rozwiązanie. Zauważalnie szybszy wzrost nowych włosków, tzw. 'baby hair'. Ustanie wypadania włosów.” - emememsik

Jak kurację Dercos Neogenic od Vichy ocenia redakcja Wizaz.pl?

KasiaB: Od zawsze mam cienkie, delikatne i dość rzadkie włosy. Lubię wszelkiego rodzaju wcierki i ampułki, stymulujące wzrost nowych włosów, więc z przyjemnością przetestowałam kurację Vichy. Duży plus za łatwa aplikację - jednorazowe ampułki i masażer to bardzo wygodne rozwiązanie. Cały zestaw wygląda okazale na półce w łazience :) Podobnie jak w przypadku innych kuracji na przerzedzone włosy, pierwsze efekty zauważyłam w 3 miesiącu stosowania - na czole pojawiło się trochę "świeżych" włosków. Systematyczność została nagrodzona!

MartaC: Od kilku miesięcy intensywnie walczę z cienkimi i przerzedzonymi włosami. Stosuję mnóstwo suplementów, specjalistycznych szamponów i wcierek. Vichy Dercos Neogenic jest jednym ze skuteczniejszych preparatów. Po 3 miesięcznej kuracji włosy co prawda nie przestały wypadać, jednak widzę sporo babyhair. Daję mu duży plus za eleganckie opakowanie, wygodny aplikator i bardzo ładny zapach. Jedyne co mi przeszkadzało to zwiększone przetłuszczanie włosów, ale stosowałam go wieczorem dlatego problem znikał przy porannym myciu głowy.

MagdaL: Produkt prosty i przyjemny w użyciu, bardzo podoba mi się jego zapach. Kuracja jak dla mnie zbyt uciążliwa, ze względu na długi czas stosowania, jednak cierpliwość popłaciła i na początku 3 miesiąca moje włosy zaczęły wydawać się gęstsze oraz bardziej podatne na układanie. Zauważam też sporo króciutkich włosów u nasady. Minusem było przetłuszczanie włosów, dlatego najlepiej stosować go na noc.

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij