Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Maska Biovax Gold - patent na lśniące włosy Następny artykuł: Pielęgnacja włosów nocą – poznaj 4 najważniejsze zasady

KMS California prezentuje nową kolekcję fryzur na 2015 rok: The Moment Before

Fryzury,
,
, tagi: Fryzury, fryzury 2015, trendy fryzury, stylowe fryzury, fryzury wiosna, stylowi fryzury
Znasz tę chwilę. Chwilę, kiedy wszystko staje się jednym: strój, make-up i włosy. W kampanii na 2015 rok KMS California uchwyciła „Chwilę przed” ośmiu modeli.

Była to chwila przed wyjściem do klubu, chwila przed spotkaniem z przyjaciółmi, chwila ostatniego przejrzenia się w lustrze tuż przed wyjściem na imprezę, chwila finalnych poprawek swojej stylizacji. Kampania koncentruje się na pięknie i jeszcze silniej niż poprzednie podkreśla motto marki – Obsessed with Style. Zdjęcia nie są pozowanymi portretami, ale pokazują konkretne chwile zatrzymane w kadrze. Dzięki temu podkreśla się autentyczność ludzi, ich pewność siebie i indywidualne postawy. Każdy z ośmiu modeli ma obsesję na punkcie stylu i wyraża ją na swój sposób. Cięcia i stylizacje do kampanii zaprojektował i stworzył KMS California Global Style Council pod przywództwem Clive’a Allwrighta – Międzynarodowego Dyrektora Artystycznego KMS California. Global Style Council jest dorocznym zebraniem stylistów KMS California z całego świata. Kreuje i wyznacza kierunek trendów na kolejny rok. Na 2015 rok kolekcję „The Moment Before” razem z Clive’em stworzyli: Sonna Brado ze Stanów Zjednoczonych, Barney Gleeson z Australii i Robert Mrosek z Niemiec. Stylizacje prezentują najwyższy poziom strzyżeń i wykończenia. Odzwierciedlają niebanalne podejście do kreowania fryzur, a efekty przechodzą od naturalnych do tych znanych z łamów czasopism poświęconych modzie. KMS California gwarantuje, że każdy może skierować uwagę otoczenia na siebie – a wszystko to dzięki doskonałemu cięciu i nieograniczonym możliwościom stylizacyjnym produktów KMS.

Tak więc po raz ostatni spójrz w lustro i przygotuj się do bycia w centrum zainteresowania. To jest twój moment, aby błyszczeć. Jesteś gotowy?

Polecany film

Flamboyage


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2017, 11:02

Nasze propozycje