Poprzedni artykuł: Wiosną będą rządziły włosy w kolorze... żółtego sera? Następny artykuł: Dzięki trikom Meghan Markle nawet matowe i zniszczone włosy będą wyglą...

Oczyszczają, a jednocześnie są tak delikatne, że można stosować je codziennie – szampony z micelami to hit!

Fryzury, , tagi: NIVEA, zdrowe włosy, szampony micelarne, technologia micelarna
Jak najlepiej zadbać o zdrowie włosów i skóry głowy? Sięgnij po szampony z technologią micelarną – ich nowoczesna formuła poprawia wygląd włosów, a dodatkowo pielęgnuje i koi skórę. Szampony micelarne są nie tylko skuteczne, ale i niezwykle delikatne, dzięki czemu bez obaw możesz używać ich codziennie.

W czym tkwi sekret szamponów micelarnych? Ich formuła oparta jest na innowacyjnej technologii micelarnej, stosowanej dotąd głównie w pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Szampony z micelami zapewniają skuteczne, a jednocześnie niezwykle delikatne oczyszczenie. W odróżnieniu od większości szamponów tradycyjnych, dbają o zdrowie włosów i skóry głowy oraz utrzymują ich właściwy poziom nawilżenia. Łagodna formuła sprawia, że nadają się do codziennego użytku.

Czym właściwie są micele?

Micele zbudowane są z setek mikroskopijnych cząsteczek, które w zetknięciu z wodą usuwają tłuszcz i wszelkie zanieczyszczenia. Nowe Micelarne Szampony od NIVEA dokładnie oczyszczają włosy i skórę głowy, ale nie naruszają przy tym ich naturalnej bariery ochronnej. Ba! Wyróżniają je dodatkowo właściwości pielęgnujące i wzmacniające.

W czym szampony z micelami są lepsze od tych tradycyjnych? 

Technologia micelarna jest delikatna dla włosów i skóry głowy oraz dostarcza im nawilżenia. Innowacyjne szampony od NIVEA minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień i nie obciążają włosów. Nie zawierają silikonów, parabenów ani barwników, co czyni z nich produkty idealne do codziennego stosowania. Po umyciu włosy są widocznie lśniące i aksamitne w dotyku, a oprócz tego stają się bardziej podatne na stylizację.

Kto może stosować szampony micelarne?

Szampony z micelami to kosmetyk dla każdej z nas. Na ich zakup powinny zdecydować się zwłaszcza te kobiety, które mają wrażliwą skórę głowy oraz włosy cienkie lub z tendencją do przetłuszczania.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje