Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: W poszukiwaniu fryzjera idealnego! Następny artykuł: WYZWANIE: regularne olejowanie włosów

TREND: męskie koczki

Fryzury,
,
, tagi: męskie fryzury, modne fryzury
Koczek, kucyk albo dobierany warkocz jako uczesanie dla faceta? Dlaczego nie! Zobaczcie męskie fryzury wpisujące się w nowy trend!
TREND: męskie koczki

Koczek u faceta? Jeszcze do niedawna bardzo rzadko spotykany. Podobnie jak mały kucyk czy warkocz. Długie włosy u mężczyzn były niegdyś atrybutem przede wszystkim niepokornych rockmanów czy fanów metalu. Prawdopodobnie większość z nas przywołując skojarzenie długich męskich włosów ma też od razu obrazek glanów, plecaka z naszywkami ulubionych kapel i znoszonej, skórzanej kurtki. Długie włosy u faceta nie kojarzyły się z fryzurą estetyczną, nie wchodziły na salony ani okładki magazynów. A przynajmniej niezbyt często i raczej na zasadzie wyjątku potwierdzającego regułę.

Jednak trendy dotyczące męskiego wyglądu zaczęły się diametralnie zmieniać. Mamy za sobą erę facetów metroseksualnych i trwającą aktualnie lumberseksualnych, w których estetykę zaczęły się powoli wpisywać różne wariacje na tematów męskich fryzur. „Seksowny drwal” to umięśniony facet z tatuażami, okazałą brodą i ciekawa fryzurą.

TREND: męskie koczki

W ostatnim czasie da się zauważyć dużo odmian koczków i kucyków, po które zaczynają sięgać faceci. I już nie tylko ci, których widzimy w zagranicznych magazynach czy portalach internetowych. Ta moda zaczyna wychodzić na ulicę i… podoba się!

Faceci obdarzeni charakterystycznymi, męskimi rysami twarzy i budową ciała oraz gęstymi włosami, mogą wyglądać obłędnie z wygolonym dołem głowy i włosami zebranymi w pozornie niedbały koczek/kitkę na czubku głowy. Co potwierdzają zawarte w tekście zdjęcia. :) Niekoniecznie przemawia do nas idea męskich, kręconych włosów zebranych w klasyczny, puszysty koczek na czubku głowy, ale kucyki z górnej warstwy włosów połączone z zarostem już zdecydowanie bardziej!

źródło zdjęć: Pinterest

Co sądzicie o takich męskich fryzurach? Widujecie je na ulicach?

Polecany film

Jakie są trendy we fryzurach na sezon jesień - zima 2016/17


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2017, 09:30

Nasze propozycje