Poprzedni artykuł: Anna Wendzikowska już tak nie wygląda! Gwiazda TVN zaszalała z kolorem... Następny artykuł: Zapomnij o zwykłym warkoczu - teraz powinien być... spiralny. Gwiazdy...

To pierwsza taka farba do włosów na świecie! Nie uwierzysz co robi z fryzurą, gdy...

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów
Ta rewolucyjna farba do włosów działa jak różdżka magika. Wystarczy powiew powietrza, a za jej sprawą Twoje włosy zaczną zmieniać kolor!

Jej działanie przypomina efekt, jaki dają termolakiery do paznokci. Pod wpływem temperatury wody czy powietrza potrafią zmieniać kolor. Możemy wtedy nawet uzyskać efekt ombre. Tym razem nad niezwykłą formułą termofarby do włosów pracowała Lauren Bowker, która podczas jednego z wywiadów powiedziała:

Zawsze uwielbiałam eksperymentować i mieszać ze sobą różne substancje. Nawet jako dziecka wlewałam do kąpieli różne mikstury. Dotykałam wszystkiego, co mnie otaczało i tworzyłam z tego nowe produkty, nawet o tym nie wiedząc.

Farbowanie włosów we wszystkich kolorach tęczy bardzo je obciąża. Aby uzyskać wyraźny efekt, trzeba najpierw rozjaśnić pasma, czyli dokonać dekoloryzacji, a dopiero później nałożyć zielenie, pomarańcze czy róże. Na naturalnych kosmykach niestety te kolory będą ledwo widoczne lub wcale. Mogą jedynie nadać delikatnej poświaty. A teraz dzięki tej rewolucyjnej metodzie możemy uzyskać naprawdę spektakularny efekt. Tylko zobaczcie, jak włosy zmieniają się pod wpływem ciepłego i chłodnego powietrza:

Formuła farby działa w ten sposób, że kiedy ciepło lub chłód uderzają w pigment, zmieniają się w nim wiązania chemiczne, które gwarantują nam różny kolor. Proces przypomina zatem reakcję chemiczną. Jeżeli zafarbujesz włosy na rudo, to podczas wietrznej pogody, zmienią kolor na niebieski. W przypadku ciemnych, będą to róże i ogniste pomarańcze. Premiera farby odbyła się podczas Tygodniu Mody w Londynie przy współpracy z agencją modelek Storm Models

Just realised the earlier video of this was cut short! It actually goes ❤️ so here it is again! #seetheunseen #magick #alchemy

Post udostępniony przez T H E U N S E E N (@theunseenalchemist)

Niestety sam proces nakładania tej farby na włosy, jej pierwotnego koloru oraz cena nie są jeszcze znane. Na załączonych materiałach wideo widać jednak, że innowacyjna formuła naprawdę działa!

Ale gdyby tego było mało, Bowker jest znana również z wielu innych innowacyjnych pomysłów. Opracowała między innymi specjalny materiał, który zmienia kolor nie tylko pod wpływem temperatury, ale również w zależności od tego, ile zanieczyszczenia jest w powietrzu, ale też od poziomu głośności. A to wszystko można zobaczyć w asortymencie marki THEUNSEEH.

Lauren Bowker tłumaczy, że moda jest jej sposobem na wyrażenie pomysłów, które gromadzi. Według niej aktualne trendy można przekazać w dużo bardziej interesujący sposób. 

Czy podoba wam się ten pomysł na farbowanie włosów?

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 22:42

Nasze propozycje