Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: TOP6 z KWC - serum na końcówki włosów Następny artykuł: 6 najpiękniejszych kobiecych fryzur

Trend z USA już w Polsce - blow dry bar

Fryzury,
,
, tagi: davines, modelowanie włosów
Modelowanie jako bardzo ważna, główna lub wręcz jedyna usługa w salonie fryzjerskim, za to brak cięcia i koloryzacji. Niemożliwe? A jednak – taki trend już mocno zakorzenił się w USA, teraz zmierza wielkimi krokami do naszego kraju.
Trend z USA już w Polsce - blow dry bar

Polska jest jednym z pierwszych krajów Europy, w którym Davines wprowadza najnowszą linię kosmetyków Your Hair Assistant przeznaczoną wyłącznie do modelowania, zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu.

Na czym polega usługa Blow Dry Bar?

Modelowanie – występujące w USA pod nazwą blow dry bar – jest usługą bardzo rozpowszechnioną. Salony fryzjerskie wręcz rezygnują z innych usług, jak strzyżenie czy koloryzacja, koncentrując się na modelowaniu włosów. Klientki posiadają specjalne vouchery lub karty VIP, które pozwalają im na korzystanie z usługi tak często jak potrzebują i chcą. Organizowane są tzw. blow dry parties, podczas których przyjaciółki spotykają się w salonie fryzjerskim na modelowanie. Towarzyszy temu luźna atmosfera spotkania towarzyskiego. W Polsce usługa oraz dedykowane jej kosmetyki Your Hair Assistant właśnie są wprowadzane do salonów.

Your Hair Assistant to siedem produktów, które odpowiadają kolejnym krokom podczas tworzenia fryzury: pielęgnacji, stylizacji i wykończeniu. Linia zawiera szampon, 2 rodzaje odżywek, spray do stylizacji, pył nadający objętość wraz z pędzlem ułatwiającym aplikację, mgiełkę nabłyszczającą i lakier.
Unikatowe w systemie Your Hair Assistant jest stworzenie linii kosmetyków, które prowadzą nas przez wszystkie etapy stylizacji tak, abyśmy uzyskali jak najbardziej podatną materię do tworzenia zaplanowanych efektów. Poczynając od odpowiednio przygotowującej do stylizacji pielęgnacji, dostosowanej do różnych struktur włosa przez kosmetyki chroniące przed temperaturą i wilgocią, po te które wydobywają teksturę i utrwalają wypracowane fryzury – podkreśla Adam Żolik, trener Akademii Szkoleniowej Davines

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Polecany film

Polki w mieście - Barber Shop

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 października 2016, 23:36