Poprzedni artykuł: Ten trend zaskoczył nawet nas - włosy w stylu arbuza! Następny artykuł: Anna Kalczyńska ścieła włosy! Teraz są wyjątkowo krótkie

Nowy trend - warkocze u... mężczyzn. Seksowne czy śmieszne?

Fryzury, , tagi: warkocze
Do tej pory warkocze były zarezerwowane dla kobiet. Teraz tę fryzurę polubili również panowie. Tylko czy im pasują?

Mężczyźni z warkoczami wzbudzili skrajnie różne reakcje. Część komentujących pisze, że czegoś takiego jeszcze nie było. Nie akceptują warkoczy u mężczyzn, krytykują je i wyśmiewają. Ale po drugiej stronie barykady stoją zwolennicy warkoczy u mężczyzn. Piszą, że wyglądają seksownie i sprawiają, że mężczyzni są bardziej atrakcyjni.

Większość zdjęć przedstawia najprostszą, ale też najbardziej elegancką formę tej fryzury. Chodzi oczywiście o francuskiego warkocza, który jest bardzo wygodnym rozwiązaniem i pasuje na każdą okazję. W męskim wydaniu prezentuje się jednak odrobinę ciekawej. Najczęściej pojawia się u panów, którzy mają wygolone boki oraz tył głowy, a dłuższe włosy zapuścili jedynie na czubku. Zaplatają w tym miejscu warkocz, a wystający ogonek związują gumką w kucyka lub małego koka.

Zobacz także:Ekskluzywny Menel wybrał pięć najmodniejszych męskich fryzur na 2017 rok

Ci, którzy mogą się pochwalić o wiele dłuższymi włosami, zaplatają dobierane warkocze również po bokach i związują je z resztą włosów w kucyka. Na Instagramie oraz Pintereście można również zobaczyć bardziej fantazyjne fryzury wykonane z warkoczy. Czasami przypominają prawdziwe dzieło sztuki, zwłaszcza gdy są ozdobione kolorowymi pasemkami.

Jeśli jesteście ciekawe, jakie jeszcze warkoczowe kombinacje potrafią wymyślić mężczyźni, zajrzyjcie do naszej galerii. Może jeden z tych pomysłów wykorzystacie na swoich włosach? Lub zaproponujecie swojemu partnerowi :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 12:42

Nasze propozycje