Wróć do spisu Trendy we fryzurach

7 fryzur na studniówkę 2013 - kok czy rozpuszczone włosy?

Szukasz fryzury na studniówkę? Zastanawiasz się czy spiąć włosy w eleganckiego koka czy pozostawić rozpuszczone? Zobacz 7 propozycji fryzur idealnych na studniówkę - od klasycznych koków, przez dziewczęce upięcia, aż po naturalnie wyglądające, rozpuszczone włosy.

Na studniówkowych balach od lat królują koki. Nic dziwnego, ta elegancka fryzura podkreśla niecodzienny charakter imprezy i świetnie uzupełnia stylizację z szykowną i kobiecą sukienką. Jeśli planujesz upiąć włosy w koka, uważaj, by nie postarzyć się tym uczesaniem - to częsty błąd wśród młodych dziewczyn, które chcąc wyglądać elegancko, niechcący dodają sobie lat. Zamiast sztywnego upięcia ociekającego lakierem do włosów, wybierz np. wysoki koczek w stylu koreańskim lub lekko podtapiruj włosy i ozdób je delikatną opaską w stylu księżniczki (Vuitton).

Źle się czujesz w upięciach? Wcale nie musisz wybierać koka! W rozpuszczonych i lekko podkręconych na końcach włosach również będziesz wyglądała zjawiskowo. Najważniejsze, byś czuła się swobodnie, a oglądając za kilka lat zdjęcia ze studniówki, nie śmiała się z przekombinowanej stylizacji. Dobrej zabawy!

Wybraliśmy 7 fryzur idealnych na studniówkę. Która z nich jest najlepsza? Lepsze rozpuszczone włosy czy kok?

Autor: Katarzyna Brasiak
Zdjecia: ImaxTREE

Komentarze

 • Panna Izabela, 2013-07-17 10:18
  Panna Izabela
  Ja tam nosiłam boba a la Rihanna, z grzywką - poszłam do fryzjerki, żeby mi je wyprostowała - i tyle :)
  Zgłoś
 • mamahuhu, 2013-03-29 15:47
  mamahuhu
  Ja też studniówkę mam już za sobą, zdecydowanie popieram rozpuszczone włosy bez żadnych koków na głowie i zbyt dużej ilości świecących brokatów:-) Jest to bardziej naturalne i pasujące do charakteru imprezy szkolnej:ehem: Też uważam, że lepsze są włosy rozpuszczone. Dziewczyna zawsze lepiej wygląda w rozpuszczonych włosach :)
  Zgłoś
 • medik, 2013-03-27 10:26
  medik
  Ja też studniówkę mam już za sobą, zdecydowanie popieram rozpuszczone włosy bez żadnych koków na głowie i zbyt dużej ilości świecących brokatów:-) Jest to bardziej naturalne i pasujące do charakteru imprezy szkolnej:ehem:
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij