Wróć do spisu Trendy we fryzurach

Kolorowe włosy na jesień/zimę 2013-2014

Lubisz oryginalne fryzury z pazurem? Zobacz przegląd fryzur z kolorowymi włosami, które pojawiły się na pokazach mody na sezon jesień/zima 2013-2014!

Kolorowe włosy to propozycja wyłącznie dla odważnych! Inny, od zbliżonego do naturalnego, kolor na włosach zawsze będzie zwracał uwagę otoczenia. Będzie prowokujący, drapieżny, a w pojedynczych przypadkach nawet kontrowersyjny. Fryzury z intensywnymi kolorami nie pasują też do każdego stylu i typu urody. Ale mimo wszystko mogą być niezwykle inspirujące!

Kolorowe włosy na jesień/zimę 2013/2014:

Zadziorne i buntownicze

Kolorowe włosy na jesień 2013

Kolorowe włosy na jesień 2013

Fendi na swoim pokazie zaprezentował fryzurę z gęstym irokezem w elektryzującym, fioletowym kolorze, która w połączeniu z ciemnymi, wyraźnymi brwiami i mocno podkreślonymi ustami modelki, tworzy bardzo oryginalny look. Ackermann też postawił na włosy ekstremalnie uniesione do góry, ale w wersji zdecydowanie spokojniejszej. Jasne włosy z ciemniejszym odrostem przy skórze głowy, zostały zestawione z bardzo świeżą, praktycznie pozbawioną makijażu twarzą i ciepłymi, jesiennymi tkaninami w stonowanych kolorach.

Zwariowane i sceniczne

Kolorowe włosy na jesień 2013

Kolorowe włosy na jesień 2013

Fryzury z pokazu Givenchy i Johnson nie są stworzone do idealnego odwzorowywania, ale mogą stać się doskonałą inspiracją do wykonania zwariowanego i niecodziennego uczesania. Givenchy w sezonie jesień/zima 2013/14 to kolorowe ślimaczki na głowie, które przypominają kwiaty róży, które pojawiły się także jako wzór na ramonesce modelki. Propozycja Johnson to różowe, gęste włosy w graficznej formie, przypominającej... kapelusz. W połączeniu z rzęsami w rozmiarze XXL i cukierkowymi ustami modelki tworzą niespotykany, wręcz sceniczny look.

Multikolorowe ombre

Kolorowe włosy na jesień 2013

Kolorowe włosy na jesień 2013

Propozycja Moschino CeC to kolejna inspiracja wyłącznie dla odważnych buntowniczek! Długie włosy z multikolorowym ombre: jasna zieleń przechodzi w żółty kolor, a kończy się neonową pomarańczą. Mroczna, gruba kreska wokół oka i duże kolczyki w całym uchu to dopełnienie niepokornego stylu modelki. Ombre z pokazu Marc Valvo jest znacznie subtelniejsze – tylko końce długich, zaczesanych do tyłu włosów mają jasnoróżowy kolor.

Kolorowe akcenty

Kolorowe włosy na jesień 2013

Kolorowe włosy na jesień 2013

PPQ oswaja nieco kolorowe włosy zestawiając je z bardzo wysokim, klasycznym kokiem i elegancką, wieczorową sukienką. Czerwone pasmo na szczycie koka jest jedynie akcentem we fryzurze, przełamaniem formalnego charakteru tego uczesania. Marc Valvo stawia też tylko na niewielki, kolorystyczny akcent: włosy w kolorze jasnego blondu zostały muśnięte mocno kontrastującym różem.

Miałyście kiedyś kolorowe włosy czy uważacie, że nadają się tylko na wybieg?

Autor: Anna Jastrzębska
Zdjecia: Imax TREE

Komentarze

 • senorita_1, 2014-03-19 14:42
  senorita_1
  Chyba nigdy nie przekonam się do kolorowych włosów, naturalne kolory zawsze wygrają i dużo lepiej się w nich wygląda
  Zgłoś
 • nelka94, 2013-12-02 13:46
  nelka94
  Fajne, ale w nie różowe :nie:
  Zgłoś
 • lekmarii, 2013-11-06 07:52
  lekmarii
  Świetne, ale nie dla każdego wieku i nie do każdej pracy
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij