Wróć do spisu Trendy we fryzurach

Krótkie fryzury gwiazd - one nie bały się obciąć włosy

Szukasz inspiracji i motywacji do całkowitej zmiany fryzury? Zobacz gwiazdy, które nie bały się obciąć włosy i diametralnie zmienić swój wygląd. Czy lepiej im w krótkich fryzurach?

Anne Hathaway obcięła włosy na potrzeby roli w filmie Nędznicy. Gwiazda przyznaje, że był to dla niej bardzo trudny moment i długo nie mogła przyzwyczaić się do krótkiej fryzury. Naszym zdaniem wygląda świetnie w obu wcieleniach. Krótkie włosy podkreślają urocze rysy twarzy aktorki!

Anne Hathaway krótkie fryzury

Miley Cyrus przeszła ostatnio gigantyczną metamorfozę - zrzuciła kilka kilogramów, zmieniła styl ubierania oraz obcięła i rozjaśniła włosy. Jesteśmy na tak! Krótka fryzura w rockowym stylu dodaje młodej gwiazdce charakteru i tzw. "pazura". Postawione włosy mocno eksponują twarz i sprawiają, że oczy Miley wydają się jeszcze większe.

Miley Cyrus z krótkimi włosami

Rihanna to prawdziwa kobieta-kameleon. Często zmienia zarówno kolor włosów, jak i fryzurę. Decyzja o obcięciu włosów na krótko trochę nas zaskoczyła, bo gwiazda świetnie prezentowała się w długich włosach z lekkim ombre i "hollywoodzkimi" lokami. Naszym zdaniem krótka fryzura i ciemne włosy trochę postarzają młodą artystkę. A Wy co sądzicie o fryzurze Rihanny?

Krótkie włosy Rihanny

Charlize Theron może się poszczycić prawdziwie gwiazdorską urodą, którą trudno przyćmić. Obcięcie włosów na krótko było strzałem w dziesiątkę - aktorka zyskała jeszcze więcej szyku i elegancji. Nowa fryzura świetnie wyeksponowała szlachetne rysy i nadała twarzy niepowtarzalnego charakteru.

Charlize Theron i krótka fryzura

Obcięłaś włosy na krótko i nie żałujesz? Napisz o swoich doświadczeniach z krótką fryzurą i zainspiruj dziewczyny, które nie mogą się zdecydować na zmianę!

Autor: Katarzyna Brasiak
Zdjecia: Agencja BE&W

Komentarze

 • KarolinaLesko, 2013-11-27 12:00
  KarolinaLesko
  Ja się zgodzę. Za chiny nie chciałam skrócić włosów, chociaż były w mega kiepskim stanie. Aż w końcu zmusiła mnie do tego operacja. Mój mąż śmieje się ze mnie, że skoro nie chciałam po dobroci to mam za swoje :cool:
  Zgłoś
 • Agniechaew, 2013-07-17 08:14
  Agniechaew
  Dobry fryzjer to podstawa, żeby nie oszpecić. Tylko jak go znaleźć.. Zwłaszcza jak włosy są dość cienkie, bo z pięknych gęstych i grubych włosów nie sztuka zrobić fajną fryzurę.
  Zgłoś
 • paczek z budyniem, 2013-07-12 07:23
  paczek z budyniem
  Dla mnie to także była trudna decyzja - zawsze jeśli postanowiłam siąć włosy zaznaczałam mojej fryzjerce, żeby zostawiła mi taką długość, żebym mogła zrobić kitkę, czy małego koczka. Efekt był zawsze ten sam - tylko ja i moje koleżanki (lecz dopiero jak zaczęłam mruczeć: "i co, nic nie zauważyłyście?") zauważały różnicę - o moim partnerze nie wspomnę... Raz postanowiłam zrobić odważny krok - ścięłam włosy do wysokości ucha! I to była super decyzja :)
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij