Poprzedni artykuł: Emma Stone zmieniła kolor włosów! Po odcieniu golden melon nie ma ślad... Następny artykuł: Jak dobrać przedziałek do kształtu twarzy? Znana stylistka fryzur zdra...

Latem zaplatamy włosy w... wiklinowy warkocz

Fryzury,
,
, tagi: warkocz
Takiego upięcia jeszcze nie było! Zipper braid to nowoczesny warkocz ze wzorem plecionki. Pasuje zarówno małej dziewczynce, jak i dojrzałej kobiecie.

Stylista fryzur, który zajmuje się między innymi włosami Kelly Osbourne, Joseph DiMaggio, wpadł na genialny pomysł przeniesienia wzoru plecionki na włosy. Na początku powstała niezwykle skomplikowana fryzura, która przypominała raczej styl wojownika niż wytworne upięcie na czerwony dywan.

Zobacz także:Fryzura idealna zarówno na co dzień, jak i na imprezę? Sprawdź kucyka braided skeleton!

Na szczęście wiklinowy warkocz ewoluował i powstało coś niezwykle eleganckiego! 

Jak zrobić wiklinowy warkocz?

Na początku myślałyśmy, że zaplatanie takiego warkocza będzie niezwykle trudne i czasochłonne. Tymczasem wystarczy odrobina wprawy, aby poradzić sobie z tą fryzurą. Jeśli potrafisz zrobić klasycznego francuskiego warkocza, to poradzisz sobie również z wiklinowym.

Znalazłyśmy wideo, na którym vlogerka Nina Starck pokazuje, jak krok po kroku wykonać plecionkę zipper braid.

W tych z pozoru najbardziej skomplikowanych do zrobienia warkoczach, jest coś niezwykłego. Być może po części dlatego, że na początku zawsze wydaje nam się, że bez pomocy stylisty oraz stosu wsuwek nie poradzimy sobie z zapleceniem go. Przez to mamy wrażenie, jakby ten warkocz był bardzo wyjątkowy, przeznaczony tylko na specjalne okazje.

Podobne wrażenie miałyśmy na początku w przypadku tego wiklinowego. Na szczęście to tylko pozory :). A jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda na różnych długościach włosów, to zajrzyjcie do naszej galerii :).

Zdjęcie główne: Pinterest

Lubisz warkocze? Nie zapomnij utrwalić fryzury, by ujarzmić odstające włoski. Przetestuj te produkty:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lipca 2018, 23:22

Nasze propozycje