Poprzedni artykuł: Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę - my je... Następny artykuł: 5 najmodniejszych męskich fryzur według Ekskluzywnego Menela (jest kok...

Olejek w kremie, a może kosmetyk do maskowania odrostów... Te nowości do włosów warto znać!

Fryzury,
,
, tagi: kosmetyki do włosów
Styczeń w pełni, a na horyzoncie pojawia się coraz więcej nowości. Wiele z nich szczególnie zwróciło naszą uwagę – nie tylko opakowaniem, ale również działaniem. Kilka udało nam się już nawet przetestować.

A przecież sprawdzanie skuteczności kosmetyków, również tych do włosów, to ogromna przyjemność. No, bo kto by pomyślał, że testowanie konkretnego produktu może przynieść tyle frajdy? Ponieważ styczeń jeszcze nie dobiegł końca, warto zainteresować się tym, co w ostatnich tygodniach pojawiło się na rynku. Pokazywałyśmy już pielęgnacyjne skarby, a teraz przyszedł czas na kosmetyki, które zadbają o nasze włosy.

Wśród nich jest między innymi preparat na zamaskowanie odrostów. To kosmetyk, który szybko pozwoli Ci ukryć kolor włosów przy skórze głowy bez obaw o to, że w ciągu dnia będziesz musiała dokonać poprawek. Wybrałyśmy również dość niespotykaną formułę olejku, ale w kremie. Produkt marki Marion udało nam się przetestować i okazuje się, że to świetna kuracja dla włosów, które ucierpiały zimą lub są już zmęczone ciągłym prostowaniem i farbowaniem.

Co jeszcze warto sprawdzić w tym miesiącu? Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 21:35

Nasze propozycje