Poprzedni artykuł: Najgorętszy trend na wiosnę! Przeciągnięty odrost - jak go nosić, żeby... Następny artykuł: To uczesanie królowało na ostatnim pokazie Chanel! Robi się je bardzo...

Stara technika farbowania przywróci włosom... dawny blask! Najbardziej zyskają na tym brunetki :)

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów
Francuski brąz to elegancki kolor już nawet z samej nazwy. To głęboki odcień czekolady, który skrywa w sobie nutę tajemniczości. A jak mówi stare porzekadło: „Diabeł tkwi w szczegółach” ;)

I również w tym przypadku nie jest inaczej. Cały efekt koloryzacji „french brown” polega na zabawie światłem. Stosuje się tutaj technikę, która osiągnęła szczyt popularności na początku lat dwutysięcznych. Teraz powraca i to jak widać nie tylko na blond włosach.

Francuski brąz to zasługa balayage’u, który pięknie rozświetla fryzurę i sprawia, że staje się ona wielowymiarowa. Wydaje się znacznie pełniejsza, a kosmyków jest optycznie więcej.

Najlepszy efekt uzyskasz oczywiście w salonie fryzjerskim, gdzie Twoimi włosami zaopiekują się profesjonaliści. Odradzamy nieumiejętne nakładanie farby w domu. Technika balayage’u polega na dobraniu kilku odcieni farb, które nieznacznie różnią się od naturalnego koloru naszych włosów. Efekt ma przypominać naturalnie rozświetlone słońcem pasemka.

Zobacz także: Ten prosty i genialny trik sprawia, że włosy są gęstsze i szybciej rosną

Efekt francuskiego możecie zobaczyć w naszej galerii. Prezentują się naprawdę stylowo i bardzo kobieco.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 20:24

Nasze propozycje