Poprzedni artykuł: Te fryzury są już niemodne! Styliści zdradzają, jak nie obcinać i nie... Następny artykuł: To fryzura idealna na randkę! Dzięki niej sprawisz, że ON nie oderwie...

Włosy w kolorze frosty pink to hit wiosny! My jesteśmy zachwycone, a wy?

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów
Wydawać by się mogło, że różowe włosy to już przeszłość. Nic podobnego! Tym razem jednak ten kolor pojawia się w odważniejszej, bo bardzo połyskującej, wręcz metalicznej odsłonie.

Rozświetlenie to jeden z trendów, który będzie królował w 2017 roku. A ta koloryzacja jest na to idealnym dowodem. Zaskakujące jest jednak to, że kult różowego złota powoli dobiega końca, a tutaj taka niespodzianka! Wygląda na to, że już nie tylko maślane blondy i czekoladowe balejaże będą na topie.

Jeżeli już teraz wiesz, że ten kolor nie będzie dobrze wyglądał nałożony na całe Twoje włosy, przetestuj świetlisty efekt metalicznego różu na pasemkach. Efekt, jaki uda Ci się dzięki temu osiągnąć będzie dość niespotykany i na pewno zwróci uwagę. Nie będziesz mogła się opędzić od ciekawskiego spojrzenia ludzi. Kolor będzie najbardziej widoczny i nasycony u kobiet, które z natury są blondynkami. Tak jasne odcienie najlepiej wybijają się zawsze na bazie równie jasnego koloru bazowego.

Nietrudno zauważyć, że metaliczny blask pojawia się już nie tylko na dodatkach w postaci biżuterii. Możemy go również zauważyć na ubraniach, butach, w makijażu, a teraz również na włosach. A w naszej galerii możecie zobaczyć, jak to dokładnie wygląda.

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 13:31

Nasze propozycje