Poprzedni artykuł: Chcesz delikatnie zmienić fryzurę? Postaw na szampański blond. Nie mus... Następny artykuł: Chcesz być modna? W tym sklepie powinnaś zwracać uwagę nie tylko na ub...

Wizażanki uwielbiają prostować włosy tą prostownicą. Sprawdź wyniki naszego testu!

Jakiś czas temu poprosiliśmy nasze użytkowniczki o przetestowanie najnowszej prostownicy marki Remington – Air Plates. Okazało się, że prostowanie nią to czysta przyjemność! Zobaczcie, jak oceniły ją Wizażanki.

Liczne funkcje prostownicy Remigton Air Plates oceniały użytkowniczki Wizaż.pl, którym wysłaliśmy urządzenie do testowania. Aż 90% z nich przyznało, że w pełni spełniło ich oczekiwania, reszta - 10% stwierdziła, że są z niego dość zadowolone.

Prostownica Air Plates posiada unikalny system podwieszanych płytek grzewczych, który zapewnia ich maksymalne przyleganie do włosów. Potwierdziło to aż 80% naszych testerek.

To jednak nie wszystko, bo płytki Black Titanium Ceramic zawierają także 10 razy więcej powłoki ceramicznej w porównaniu do poprzednich urządzeń marki Remington. Wszystkie Wizażanki (60% - zdecydowanie tak, 40% - raczej tak), które testowały produkt przyznały, że dzięki temu z łatwością suną one po włosach dokładnie je prostują i nadają im jedwabistą gładkość.

Prostownica pozwala fajnie unieść włosy u nasady dzięki czemu nie są „ulizane”. Efekt utrzymuje się długo, często nawet na drugi dzień, a to bardzo duża oszczędność czasu. Włosy są gładkie, nie puszą się i nie odstają – pisze jedna z Wizażenek.

Panie były również zachwycone tym, jak szybko prostownica się nagrzewa. Air Plates jest gotowe do pracy po zaledwie 15 sekundach, co potwierdza 100% testujących.

Sprzęt jest gotowy do pracy dosłownie w kilka sekund, co przyznaję jest bardzo dużym udogodnieniem, szczególnie o poranku, gdy każda minuta wolnego czasu jest na wagę złota ;-) – mówi jedna z testerek.

To jak mocno nagrzane będą płytki można oczywiście kontrolować (5 funkcji w zakresie 150°C do 230°C)100% Pań, które otrzymały prostownicę Air Plates do testowania przyznały, że funkcja ta spełniła ich oczekiwania.

 

Zapytaliśmy Wizażanki również o to czy stosowanie nowej prostownicy Remington jest wygodne. 90% przyznało, że to prawda. Bez wątpienia duży wpływ ma na to innowacyjna technologia Cool Touch, dzięki czemu obudowa prostownicy  nie nagrzewa się oraz długi kabel. Ponad połowa testujących doceniła te funkcje.

Jak mówią Panie, to bardzo pomocne podczas kręcenia włosów:

Nienagrzewająca się obudowa pozwala lepiej manewrować prostownicą co jest szczególnie przydatne przy kręceniu włosów.

Przewód jest na tyle długi, że pozwala swobodnie manewrować urządzeniem, nie robiąc sobie zbędnej krzywdy :) Długość kabla przydaje się szczególnie podczas podkręcania końcówek, albo falowaniu włosów, z czym także świetnie radzi sobie Remington Air Plates.

 

Posiadają ten model nigdy nie będziesz musiała martwić się czy na pewno wyłączyłaś prostownicę – Air Plates została wyposażona w automatyczny wyłącznik.

 

100% testujących zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgną po prostownicę Air Plates i nich poleciłoby ją bliskiej osobie (70% - zdecydowanie tak, 30% - raczej tak).

 

Po kilku dniach codziennego używania Air Plates mogę śmiało stwierdzić, iż jest to najlepsza prostownica, jaką miałam okazję do tej pory stosować – deklaruje jedna z testujących.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje